Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
397
Patryk Dudek ostatnio w lidze polskiej jechał przeciętnie jak na swoje możliwości. Niedzielny mecz w Toruniu pokazała, że wychowanek Falubazu, w kluczowych momentach może zdobyć wa(...)
108
W niedzielę o godzinie 19.00 dojdzie do pojedynku pomiędzy ekantor.pl Falubazem Zielona Góra i Fogo Unia Leszno. Pierwsze tegoroczne spotkanie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zak(...)
77
Od wielu sezonów fantastycznie czuje się na Motoarenie zespół Falubazu Zielona Góra. W zasadzie wszyscy zawodnicy tego zespołu dobrze radzą sobie w Grodzie Kopernika. Ale jest jede(...)
1
Podczas meczu Get Well Toruń z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra doszło do fatalnego upadku w biegu czternastym. Na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia w jednym momencie spot(...)
118
Get Well Toruń w niedzielę zaliczył swoją trzecią porażkę na własnym torze w tym sezonie. Tym razem wygrała na Motoarenie ekipa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Viktoria gości po r(...)
119
Kibice w Toruniu nie mają powodów do radości. Ekipa Get Well Toruń przegrała z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra 44:46 to już trzecia porażka podopiecznych Jacka Gajewskiego na dom(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu (...)
121
W niedzielę na Motoarenie o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny klasyk. Get Well Toruń podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Torunianie muszą już wygrywać wszystkie spotkania n(...)
0
Mówi się, że to piłkarze grają mecz otwarcia, mecz o wszystko i ten o honor. Reprezentantom Polski idzie w eliminacjach bardzo dobrze, jednak to zdanie idealnie odzwierciedla obec(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy (...)
108
Gospodarze wygrali spotkanie z ekipą z Częstochowy. Na konferencji obok trenerów obu zespołów pojawili się Jarosław Hampel i Leon Madsen.(...)
112
Goście mieli ogromny apetyt na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu, ale przeszkodziła w tym kontuzja Andreasa Jonssona na samym początku spotkania i słaba jazda Mateja Zagara.(...)
0
Już za niespełna tydzień, 14 czerwca, w Ostrowie Wielkopolskim, Żużlowa Reprezentacja Polski podejmie reprezentację Rosji, w ostatnim meczu towarzyskim przed finałem Drużynowego Pu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 48:42. Prezentuje(...)
1
Emocje po Derbach Ziemi Lubuskiej powoli opadają, jednak niektórzy żużlowcy na pewno jeszcze wspominają swoje lepsze bądź gorsze występy w tym spotkaniu. Jednym z zawodników, którz(...)
0
W Derbach Ziemi Lubuskiej rozegranych w niedzielę w padł sprawiedliwy remis. Jednym z mocnych punktów Kantor.pl Falubaz Zielonej Góry był Jarosław Hampel, który w 4 startach zdoby(...)
0
W najbliższy piątek w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi Ekantor.pl Zielona Góra zmierzy się z Betard Spartą Wrocław. Poznaliśmy składy obu zespołów na mecz. W obu zestawieniach bez(...)
5
Niedzielny wieczór upłynął lubuskim kibicom pod znakiem walki o prym w województwie. Na stadionie tłumnie zebrana publiczność zobaczyła emocjonujący do ostatniego biegu mecz, który(...)
32
W niedzielny wieczór odbyły 91 Derby Ziemi Lubuskiej zakończone remisem i podziałem punktów. Oto kilka komentarzy z pomeczowej konferencji prasowej. (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 45:45. P(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com