Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
293
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 11 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
14
Dziś na portalu społecznościowym Indianerny Kumli pojawił się post witający dwukrotnego Mistrza Świata na pokładzie. (...)
24
Tai Woffinden rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z Masarną Avesta i poszukuje nowego klubu w Elitserien.(...)
2
Dwa zwycięstwa i w sumie pięć dużych punktów zdobyli zawodnicy Indianerny Kumla w dwumeczu z Masarną Avesta. Tym razem Indianie triumfowali na wyjeździe 43:47. Po raz kolejny dobry(...)
108
W jednym z dzisiejszych spotkań 10 rundy szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik wzięła rewanż za wczorajszą porażkę i zwyciężyła ze Smederną Eskilstuna 47:43. (...)
405
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 10 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
171
4 lata temu
Smederna Eskilstuna dzięki wygranej w hicie kolejki z Rospiggarna Hallstavik objęła prowadzenie w tabeli ligowej szwedzkiej Elitserien. (...)
0
W dzisiejszym meczu 9 rundy szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała minimalnie na własnym torze Masarnę Avesta 46:44. (...)
0
Dziś w szwedzkiej Malilli rozegrano mecz 9. kolejki Elitserien, w której to Speedway Vetlanda na wyjeździe wygrała z ekipa Dackarny. (...)
259
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 9 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
0
4 lata temu
Rospiggarna Hallstavik dzięki wygranej na własnym torze z Masarną Avesta za trzy punkty objęła prowadzenie w tabeli szwedzkiej Elitserien. Tuż za liderem ze stratą jednego punktu p(...)
0
Lider szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna niespodziewanie na własnym torze zremisowała z ekipą Lejonen Gislaved.(...)
0
Dziś w szwedzkiej Malilla odbył się mecz 8. kolejki Elitserien, w którym to gospodarze wysoko wygrali z gośćmi z Vaestervik. (...)
107
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się runda rewanżowa w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
178
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 7 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
96
Elitserien: Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla 61:29(...)
113
W meczu 6. kolejki szwedzkiej najwyższej klasie rozgrywkowej między Speedway Vetlandą a Lejonen Gislaved zakończył się wynikiem 48:42 dla gospodarzy.(...)
191
Dzisiaj na czterech stadionach rozegrana zostanie 6 runda szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
3
Dziś odbyła się 5. kolejka szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej, w której Lejonen Gislaved zremisowała na własnym torze z Speedway Vetlandą. (...)
0
Smederna Eskilstuna rozgromiła dzisiaj w 5 rundzie szwedzkiej Elitserien gości ze Speedway Vastervik 60:30. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com