Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
101
Po rewanżowym spotkaniu w Zielonej Górze, na konferencji wypowiedzieli się trenerzy, oraz Jason Doyle i Greg Hancock.(...)
110
Po pierwszym biegu w jakim wystąpił Jason Doyle stało się jasne, że będzie on na podium dzisiejszej rundy Grand Prix. Kwestia była tylko na jakim. (...)
105
W niedzielę, 11 września o godzinie 19:00 na stadionie w Zielonej Górze przy Wrocławskiej 69 odbędzie się drugi mecz półfinałowy pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra w Get We(...)
110
Po ośmiu latach, a w zasadzie po dziewięciu latach, ponieważ ostatnie Speedway Grand Prix w Gelsenkirchen nie odbyło się, wielkie żużlowe ściganie wraca do Niemiec. 10 września o g(...)
0
W środę na gnieźnieńskim stadionie zorganizowana została konferencja prasowa, która dotyczyła głównie wrześniowego turnieju Hil-Gaz "Back in town, żużel wraca do Gniezna". Na spotk(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Do Zielonej Góry torunianie jadą bronić wyniku(...)
0
W środę na konferencji prasowej działacze GTM Start Gniezno ujawnili nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w zawodach Hil-Gaz "Back in Town, żużel wraca do Gniezna". Będzi(...)
0
Pierwszy mecz półfinałowy rozegrany na toruńskiej Motoarenie zakończył się zwycięstwem drużyny Get Well Toruń. Podopieczni Jacka Gajewskiego pokonali Ekantor.pl Falubaz Zieloną Gór(...)
0
Kibice zgromadzeni na toruńskiej Motoarenie zobaczyli dziś kapitalny pojedynek pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Spotkanie wygrali gospodarze w stosunku (...)
0
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Get Well Toruń a Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi (...)
131
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana siódma runda cyklu Speedway Grand Prix. Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Świata zagości tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. O godzini(...)
100
Kacper Gomólski w ekipie Get Well Toruń jest drugą linią. Jego występy na toruńskiej Motoarenie wyglądają przyzwoicie. W ostatni meczu przeciwko MR GARDEN GKM Grudziądz wychowanek (...)
105
Greg Hancock, to jeden ze strzałów w dziesiątkę jeśli chodzi o toruńskie transfery. W niedzielnym meczu na Motoarenie zdobył przeciwko MR GARDEN GKM Grudziądz dwanaście punktów z d(...)
102
MR GARDEN GKM Grudziądz uległ na toruńskiej Motoarenie 59:31 czyli w takim samym stosunku jak to miało miejsce przed rokiem. Zabrakło gościom punktów Tomasza Golloba i juniorów. Ża(...)
101
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej Motoarenie zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. O godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a MR GARDEN GKM Grud(...)
1
W poniedziałek drużyna wrocławska podejmowała na własnym owalu ekipę z Torunia. Get Well uległ na Golęcine 48:42. W szeregach gości zawiódł Chris Holder, a gospodarzy do zwycięstwa(...)
104
W poniedziałek 15 sierpnia zostanie rozegrana XIII Runda PGE Ekstraligi. Na poznańskim Golęcinie dojdzie do pojedynku pomiędzy Betard Sparta Wrocław a Get Well Toruń. Toruń ma już (...)
106
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Amerykanin potwierdził, że ma chrapkę na kolejny czwarty już mistrzowski tytuł. Na G&B (...)
110
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Na G&B Arenia, która najlepszych żużlowców gościł już po raz jedenasty kolejne miejsca (...)
102
W sobotę 13 sierpnia zostanie rozegrana VI Runda walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Tym razem cykl Speedway Grand Prix zagości do szwedzkiej Malilli. Zawodnicy wraca(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com