Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
Po roku przerwy do Speedway European Championships, na czele z Gregiem Hancockiem, powracają Amerykanie i zapowiadają zaciętą walkę o tytuł najlepszej żużlowej pary świata. (...)
0
Potwierdziły się informacje, powtarzane od dłuższego czasu w kuluarach. W nachodzącym sezonie Amerykanin Greg Hancock będzie reprezentował barwy PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
Greg Hancock został ukarany przez zespół Grupy Azoty Unii Tarnów.(...)
0
Greg Hancock zastanawia się nad czterema ofertami pracy. Sympatyczny Amerykanin jeszcze nie zdecydował który klub będzie reprezentował w sezonie 2015.(...)
1
Na łamach Gazety Wrocławskiej możemy przeczytać, że Greg Hancock planuje w najbliższych kilku dniach podać do informacji publicznej o swojej przynależności klubowej. Menedżer i mec(...)
0
Krzysztof Kasprzak wygrał rozgrywane w Toruniu Grand Prix Polski! Drugi był Andreas Jonsson, a trzeci Jarosław Hampel. Jak już wcześniej informowaliśmy tytuł Indywidualnego Mistrza(...)
0
Greg Hancock Indywidualnym Mistrzem Świata 2014! Amerykanin w 10 wyścigu podczas Grand Prix Polski w Toruniu zapewnił sobie trzeci mistrzowski tytuł! Poprzednio ?Herbie? święcił tr(...)
0
Jarosław Hampel w fenomenalnym stylu wygrał Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie! Polak wywalczył komplet puntków! Drugie miejsce zajął Greg Hancock. Podium uzupełnił Krzysztof Kas(...)
0
W sobotnim Grand Prix Nordyckim w Vojens nie zobaczymy Grega Hancocka. Bez Amerykanina będą musiały poradzić sobie również tarnowskie Jaskółki.(...)
1
U Nielsa Kristiana Iversena lekarze podejrzewają zerwanie więzadeł w lewym kolanie. Może to dla niego oznaczać nawet pół roku przerwy. (...)
1
W 14 biegu sobotniego Grand Prix Polski doszło do fatalnego wypadku na wyjściu z pierwszego łuku kiedy to upadli Niels Kristian Iversen i Greg Hancock.(...)
0
Weteran żużla za oceanem Greg Hancock twierdzi, że młodzi amerykańscy żużlowcy nie przejmują się opiniami, jakoby w dzisiejszym turnieju barażowym mieli wystąpić w najważniejszych (...)
0
Tai Woffinden wygrał rozgrywane w sobotę Grand Prix Szwecji w Malilli! Na podium stanęli również Greg Hancock i Chris Holder. Czwarty był Jarosław Hampel.(...)
0
W naszej galerii wideo można obejrzeć bieg finałowy z Grand Prix Czech, wygrane przez zawodnika Wielkiej Brytanii, Taia Woffindena.(...)
0
Już 5 kwietnia, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo(...)
2
Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami, co sympatyków ?czarnego sportu? niezmiernie cieszy. W związku z tym, należy przypomnieć i w jakimś stopniu oszacować na co stać poszczegó(...)
0
Amerykanin Greg Hancock w rankingu zawodników ekstraligi uplasował się o 15 pozycji niżej niż w ubiegłym sezonie. To spowodowało, że borykająca się z kłopotami finansowymi Polonia (...)
0
Greg Hancock zgodził się na ofertę Unii Tarnów i w przyszłym sezonie będzie ponownie zdobywać punkty dla "Jaskółek".(...)
0
Marek Cieślak, trener Unii Tarnów przyznaje, że chce sprowadzić na przyszły sezon do swojej drużyny Grega Hancocka, który zanotował nieudany sezon w zespole Polonii Bydgoszcz.(...)
0
We wczorajszym test-meczu w Lublinie żużlowa reprezentacja Polski pokonała drużynę Mistrzów Świata 51:39. Zapraszamy do lektury wypowiedzi po tym pojedynku.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com