Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
109
Paweł Przedpełski w niedzielnym meczu na Motoarenie przeciwko Stali Gorzów zdobył pięć punktów z bonusem w czterech startach. Nie był to najlepszy występ torunianina przed własną p(...)
114
Greg Hancock podczas meczu Get Well Toruń ? Stal Gorzów wykręcił czysty komplet punktów. Amerykanin imponował swoimi wyjściami spod taśmy a także szybkością na trasie. Jego postawa(...)
0
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie doszło do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a Stalą Gorzów. Goście przegrali 50:40 jednak bonus wraca do Gorzowa. W ekipie Stali najlepiej punk(...)
23
Na toruńskiej Motoarenie doszło do pojedynku bardzo silnych ekip. Stal Gorzów jest liderem tabeli, która radzi sobie dobrze prawie na każdym terenie i ekipa Get Well Toruń, która n(...)
15
31 lipca wraca PGE Ekstraliga. Po przerwie na Drużynowy Puchar Świata pora wrócić do ligowych emocji. O godzinie 17:00 na torze w tarnowskich Mościcach dojdzie do pojedynku pomiędz(...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
177
We wtorek 26 lipca na torze w Vastervick zostanie rozegrany drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. To nie pierwszy raz kiedy zawody rangi DPŚ, które będą rozgrywane w Vastervic(...)
183
Już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego rozegrana zostanie piąta runda Speedway Grand Prix w Cardiff. Stadion Millennium i Grand Prix Wielkiej Brytanii to z pewnością zawody leg(...)
8
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
0
Grzegorz Zengota już od kilku sezonów reprezentuje Fogo Unię Leszno. Tak naprawdę miał stanowić solidną drugą linię w ekipie ?Byków? a Piotr Pawlicki, Nicki Pedersen i Peter Kildem(...)
40
Na toruńskiej Motoarenie kibice czarnego sportu mogli obejrzeć kapitalne widowisko pomiędzy Get Well Toruń a Fogo Unią Leszno. Pojedynki obu zespołów zawsze rozpalają do czerwonośc(...)
0
Kacper Gomólski podczas spotkania w lidze duńskiej. Trójka toruńskich Aniołów w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Świętochłowicach w czwartek. Zwycięstwo(...)
10
Jason Doyle wygrał czwartą rundę zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Na legendarnym już stadionie Marketa, który po raz dwudziesty był gospodarzem rundy Speedway Gra(...)
11
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
44
Ostatni mecz Get Well Toruń w Zielonej Górze pokazał, że toruńscy kibice nie mogą być pewni formy swoich liderów. Żaden z zawodników nie przywiózł dwucyfrowego wyniku, lider klasyf(...)
5
Maciej Janowski wygrał trzeci akt walki o koronę Mistrza Świata w Horsens. Na jednodniowym torze, który najlepszych żużlowców gościł po raz drugi, kolejne miejsca na podium należał(...)
40
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
13
11 czerwca, CASA Arena, godzina 19:00. Właśnie wtedy odbędzie się trzeci akt walki o koronę Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Horsens, na co dzień znane w Danii z najcięższeg(...)
58
Greg Hancock mimo pierwszych spotkań z Aniołem na piersi, które nie były dla niego udane, wyrasta na zdecydowanego lidera zespołu. Na lidera, którego ekipa toruńska już dawno nie (...)
1
Chris Holder podczas starć Poole Pirates z rywalami. Wtorkowa 5. kolejka w lidze szwedzkiej. Juniorzy podczas III rundy MIM Pomorza. Monster Energy Team zajmuje 5 miejsce w Speedw(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com