GREG HANCOCK - Wiadomości
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
3
Brytyjczyk, Tai Woffinden zwyciężył w Grand Prix Skandynawii, które rozegrane zostało na torze na torze stadionu Friends Arena w Sztokholmie. Drugie miejsce w biegu finałowym wywa(...)
7
Żużlowa Grand Prix na Friends Arenie odbędzie się po raz trzeci z rzędu. Umowa z BSI na organizację zawodów na tym niezwykle nowoczesnym obiekcie została podpisana na 5 lat w czerw(...)
0
Sztokholm - dziesiąty przystanek żużlowego Grand Prix w sezonie 2015. Dla Taia Woffindena, 25-letniego chłopaka ze Scunthorpe to kolejna szansa na utrzymanie lub też zwiększenie sw(...)
53
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Słowenii - Krsko. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Greg Hancock (20). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
14
Na cztery rundy przed końcem aktualny mistrz świata Greg Hancock traci 24 punkty do lidera klasyfikacji Grand Prix Tai'a Woffindena. - Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia, to dob(...)
0
Wczoraj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrana została 8 runda cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Słoweniec, Matej Zgar. Poniżej prezentujemy wideo z biegu fi(...)
0
Matej Zagar wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. W finale wystartował także Bartosz Zmarzlik. Pozostali Polacy Maciej Ja(...)
0
Niespełna dwa tygodnie pozostało do 8 rundy cyklu Grand Prix, które zostanie rozegrane na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Gospodarze imprezy postanowili zapytać najlepsz(...)
0
9 lat temu
Amerykański mistrz świata Greg Hancock został zawieszony przez komisję dyscyplinarną szwedzkiej federacji motocyklowej SVEMO. Kara została nałożona za udział Grina w incydencie, do(...)
0
Za nami niezwykle emocjonujące spotkania 12. kolejki PGE Ekstraligi. Jak zawsze przedstawiamy Wam zestawienie najlepszych zawodników tej rundy!(...)
0
W czwartek w Tarnowie, w zaległym spotkaniu 4. kolejki PGE Ekstraligi, miejscowa Unia podejmowała na własnym obiekcie drużynę Spar Falubazu Zielona Góra. Dzięki temu możemy już prz(...)
0
9 lat temu
W niedzielny wieczór na torze w Lesznie rozegrano drugą edycje Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Na najwyższym stopniu podium stanął Grigorij Łaguta, drugie mi(...)
0
Na torze w Lesznie rozegrano drugą edycje Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Spośród stawki szesnastu zawodników najlepszy okazał się Grigorij Łaguta.(...)
0
Na świecie jest wiele wspaniałych stadionów, jednak jednym z najpiękniejszych jest z pewnością obiekt w Gorzowie Wielkopolskim, który już niedługo kolejny raz będzie gościł najleps(...)
0
W środę rozegrano zaległy pojedynek 9. kolejki PGE Ekstraligi, w którym PGE Stal Rzeszów na własnym obiekcie podejmowała drużynę z Zielonej Góry. Dzięki temu rozegrano już wszystki(...)
0
Fogo Unia Leszno stoczyła pojedynek z PGE Stalą Rzeszów, który zakończył się wygraną miejscowej drużyny. Zawody trwały przeszło dwie godziny, a wszystko spowodowane było dużą ilośc(...)
0
Trzy pierwsze miejsca i raz najniższy stopień podium. To osiągnięcia Grega Hancocka na torze w Daugavpils. W sobotni wieczór Amerykanin zrobi wszystko, by wygrać po raz kolejny i p(...)