Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
107
Dziś rozpoczął się kolejny żużlowy sezon w Toruniu. Po pierwszej rundzie Speedway Best Pairs na pierwszej lokacje par sponsorskich uplasował się FOGO Power. Rok temu Motoarenę podb(...)
2
W sobotę, 25 marca sezon żużlowy będzie można uznać za otwarty. Na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. Formuła, tak samo jak w roku ubiegły(...)
1
W powietrzu da się wyczuć nie tylko pierwsze powiewy wiosny ale także zapach zbliżającego się sezonu żużlowego. Na kilku polskich torach doszło już do pierwszych próbnych kółek. W (...)
220
Daniel Kaczmarek w sezonie 2017 będzie reprezentował barwy drużyny Get Well Toruń. Mimo, że młodzieżowiec pożegnał się z Fogo Unią Leszno to w nadchodzącym sezonie będzie miał loka(...)
105
W ubiegłym roku zespół napędzany ?Potworną Energią? został sklasyfikowany na czwartej pozycji, choć ambicje i oczekiwania miał wyższe. Teraz utrzymał swój skład i znów walczyć będz(...)
0
Od wyłonienia indywidualnego mistrza świata, minęło już kilka miesięcy. Powracam wracając do minionych wydarzeń i zrobiłem krótką analizę tego bardzo ciekawego sezonu. Czy Hancock (...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
105
Czterokrotny Mistrz Świata, Greg Hancock zostaje na kolejny sezon w szwedzkiej Piraternie Motala. Amerykanin w barwach Piratów startuje nieprzerwanie od 2010 roku. (...)
105
Znany jest już pełen skład Get Well Toruń. Na początku października kontrakt podpisał kapitan zespołu, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski, który w przyszłym roku startować będzie (...)
142
W ostatnich chwilach okresu transferowego wyjaśniły się największe niewiadome, jeśli chodzi o toruńską drużynę.(...)
102
Get Well Toruń zakończył sezon ze srebrnym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. Toruński klub przed sezonem zaliczany był do grona faworytów ligi i ekipa z Aniołem na piersi wygr(...)
106
Nowo kreowany Mistrz Świata, Greg Hancock wytłumaczył co było powodem tego, iż w biegu nr. 9, a w swoim trzecim występie podczas Grand Prix Australii w Melbourne na ostatnim okrąże(...)
148
Chris Holder zwyciężył w ostatniej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Melbourne. Na Etihad Stadium Australijczyk triumfował piąty raz w karierze. Drugie miejsce zajął Tai Wo(...)
109
Trzykrotny mistrz świata Greg Hancock przyznaje, że chce wygrać swój czwarty mistrzowski tytuł na torze, a nie w parku maszyn na australijskim QBE Insurance SGP. Do decydujących r(...)
100
Jutro o godzinie 9:30 czasu polskiego w Australii rozpocznie się ostatnia runda cyklu Grand Prix. Około dwóch godzin później poznamy medalistów tegorocznej batalii. Złotego medal(...)
15
W sobotę 22 października o godzinie 19:00 czasu australijskiego zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix. Tym razem cykl zagości w odległej Australii w Melbourne. Fina(...)
138
W sobotę w Melbourne zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix. Australia będzie po raz trzeci organizować turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata. Dla zawodników aust(...)
283
Adrian Miedziński jeździ w toruńskim zespole od początku swojej kariery. W tym roku zasilał drugą linię Get Well Toruń. Wychowanek toruńskiego Apatora porównywalnie radził sobie w (...)
108
Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, oprócz osób oficjalnych oraz sponsorów, Klub postanowił(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com