Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
GREG HANCOCK - Wiadomości
108
Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, oprócz osób oficjalnych oraz sponsorów, Klub postanowił(...)
20
Greg Hancock w sobotniej edycji Speedway Grand Prix na toruńskiej Motoarenie zajął drugie miejsce, tuż za plecami Nielsa K. Iversena. Amerykanin zdobył w sumie szesnaście punktów i(...)
0
Sobotnie zawody Speedway Grand Prix wygrał Niels K. Iversen. Na drugim stopniu podium stanął zawodnik miejscowej drużyny, Greg Hancock. Trzecie miejsce "na pudle" padło łupem Barto(...)
92
Bartosz Zmarzlik w sobotę zajął trzecie miejsce podczas Speedway Grand Prix w Toruniu. Na toruńskiej Motoarenie zdobył w sumie trzynaście oczek dzięki czemu zbliżył się do trzecieg(...)
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
118
Duńczyk, Niels Krystian Iversen został triumfatorem Grand Prix Polski, które przed chwilą zakończyło się na toruńskiej MotoArenie. Na drugim miejscu uplasował się Greg Hancock, tym(...)
111
1 października na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Będzie to pożegnanie cyklu ze Starym Kontynentem bowiem ostatni odcinek walki o (...)
111
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
137
Medale Drużynowych Mistrzostw Świata już rozdane. Koronę po raz dziewiąty przywdziała wczoraj gorzowska Stal. Toruń za to po raz siódmy w historii musiał obejść się smakiem złotego(...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
0
W niedzielę, 25 września o godzinie 19:00, Stadion im. Edwarda Jancarza będzie najgorętszym miejscem na ziemi. Bowiem o tej porze zostanie rozegrany mecz rewanżowy o najważniejsze (...)
110
IX odcinek walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata zostanie wyświetlony w stolicy Szwecji. W Sztokholmie 24 września o godzinie 19:00 zostanie rozegrane Grand Prix Sztokholmu. Zawo(...)
102
Turniej Hil-Gaz ?Back In Town, żużel wraca do Gniezna?, było pierwszym poważnym przedsięwzięciem organizowanym przez Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe Start. Działacze nowego klub(...)
0
W sobotę odbędzie się SGP w Sztokholmie. Dla lidera klasyfikacji generalnej tego cyklu - Grega Hancocka będzie to 200-setny turniej Grand Prix w karierze. (...)
104
Mentalnym przywódcą w toruńskim parkingu i autorytetem dla zawodników bez wątpienia jest Greg Hancock. Amerykanin w niedzielnym finale PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie był l(...)
109
Ekipa Get Well Toruń w pierwszym meczu finałowym na Motoarenie pokonała Stal Gorzów 49:41. Tym samym bliżej złota są zawodnicy z Grodu Kopernika. Mecz rewanżowy na Jancarzu będzie (...)
100
Dziś o 19:00 w pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi na torze toruńskiej Motoareny Get Well Toruń przyjęło Stal Gorzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 4(...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
1
Towarzyski turniej Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna" ma być zapowiedzią czekających gnieźnieńskich kibiców ligowych emocji w sezonie 2017. Zawody są swoistym egzamin(...)
101
W niedzielę o godzinie 19:00 na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany pierwszy mecz finału PGE Ekstraligi. Miejscowy Get Well Toruń podejmie Stal Gorzów. Mecz zapowiada się bard(...)