Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
Mistrz świata Greg Hancock twierdzi, że najlepszą odpowiedzią jest wygrywanie wyścigów. Hancock chce wznowić rywalizację z Nickim Pedersenem podczas GP w Cardiff.(...)
0
W najbliższą sobotę cykl Grand Prix zawita do Walii, gdzie w miejscowości Cardiff zostanie rozegrane Grand Prix Wielkiej Brytanii.(...)
0
Portal ZUZELEND.com przygotował zestawienie pięciu najskuteczniejszych zawodników Ekstraligi na przestrzeni ostatniej dekady. Na pierwszym miejscu uplasował się Duńczyk Nicki Peder(...)
1
Niniejszy artykuł jest reakcją na dość skandaliczną sytuację, która miała miejsce w lidze szwedzkiej podczas spotkania Piraterna Motala - Dackarna Malilla, kiedy to Greg Hancock zo(...)
0
Na fali bójki Nickiego Pedersena z Gregiem Hancockiem postanowiliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najgłośniejsze zdarzenia tego typu(...)
0
Amerykanin Greg Hancock postanowił wydać specjalne oświadczenie w związku z zajściami jakie miały miejsce podczas przerwanego 15 biegu meczu pomiędzy Piraterną Motala, a Dackarną M(...)
1
Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w spotkaniu szwedzkiej Elitserien, w którym Piraterna Motala podejmowała u siebie Dackarne Malilla. W ostatnim biegu meczu Nicki Pedersen s(...)
0
Wielu zapewne na starcie skreśliło USA w rywalizacji barażowej na torze w Vojens, która już dzisiaj wieczorem. Greg Hancock wierzy jednak, że jego drużyna może namieszać, choć oczy(...)
0
W niedzielę rozegrana została 6. kolejka PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy najlepszych jeźdźców niedzielnych spotkań.(...)
0
Za nami zaległe mecze 1. kolejki PGE Ekstraligi. Wczorajsze spotkania z pewnością przyniosły sporo emocji. My postanowiliśmy wybrać siódemkę najlepszych zawodników 1. kolejki najle(...)
0
Dziennikarz Radia Zet i wielki miłośnik żużla, Michał Korościel typuje wyniki Grand Prix w Tampere specjalnie dla portalu zuzelend.com. Przed każdym kolejnym turniejem Indywidualny(...)
0
Obie drużyny w ostatnim czasie zasmakowały mistrzowskich tytułów. W 2013 Piraterna, zaś przed rokiem ekipa Bosse Virebranda była lepsza. Warto odnotować, iż obydwie ekipy zdobyły t(...)
0
3 czerwca w Pile odbędzie się Polish Speedway Battle. Rywalem Reprezentacji Polski będzie zespół prowadzony przez Hansa Nielsena - Wojownicy Mistrza. Duńczyk ujawnił nazwisko pierw(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia kolejka PGE Ekstraligi. W Rzeszowie, miejscowa PGE Stal podejmie drużynę Betardu Sparty Wrocław.(...)
0
Po zawodach w Toruniu, najlepsze żużlowe pary świata przenoszą się do niemieckiego Güstrow. Na torze zobaczymy także reprezentację Polski, która na MotoArenie była bardzo bliska tr(...)
0
Wielkie odliczanie do inauguracji cyklu Speedway Grand Prix właśnie się rozpoczyna. Już w następną sobotę odbędzie się wielkie święto żużlowe, na którym nie może nas zabraknąć. Kol(...)
0
Amerykański Mistrz Świata wbrew pozorom nie miał spokojnego okresu po zakończonym sezonie. Wszystko przez to, że nie był pewny w jakim klubie w Polsce przyjdzie mu startować w kole(...)
0
Kadra PGE Stali Rzeszów na sezon 2015 liczy dwunastu zawodników. Ośmiu z nich w nadchodzących rozgrywkach wystąpi także w ligach zagranicznych. Większość podpisała kontrakty w najl(...)
0
Nie jest tajemnicą, że Maciej Janowski przyjaźni się prywatnie z Gregiem Hancockiem. ?Magic? przyznaje jednak, że nie będzie w przesadny sposób korzystał przed GP z rad trzykrotneg(...)
0
Od sezonu 2014 w zmaganiach o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata oraz Indywidualnego Mistrza Europy zawodnicy występowali z wybranymi przez siebie numerami na plastronach.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com