Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
9 października odbędzie się turniej pożegnalny Rafała Dobruckiego. Pojawiła się już lista zawodników, którzy tego dnia pojawią się na stadionie w Zielonej Górze.(...)
0
W półfinale Elitserien szwedzka drużyna Piraterna Motala będzie musiała sobie radzić bez swojego lidera Grega Hancocka, który odczuwa wciąż skutki urazu, jakiego nabawił się w mecz(...)
0
W szóstym biegu wczorajszego spotkania w Gorzowie, upadł Greg Hancock. Amerykanin startujący w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra uskarżał się na ból nogi. Jak zapewnił trener z(...)
0
Jarosław Hampel - najlepszy aktualnie polski żużlowiec jest drugi w klasyfikacji turnieju Grand Prix. "Mały" traci do lidera Grega Hancocka 22 punkty. Jak sam przyznaje to dużo ale(...)
0
Greg Hancock wygrał w Pradze już w 1997 roku i w tym także roku został pierwszy i jedyny raz mistrzem świata na żużlu. Amerykanin jest na dobrej drodze, aby to powtórzyć w 2011 rok(...)
0
Dziś w Straslund odbędzie się druga runda kwalifikacyjna do Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Poznaliśmy składy drużyn, które powalczą o awans do półfinału w Vojens. Ciekawostk(...)
0
Greg Hancock był dzisiaj najskuteczniejszym zawodnikiem Stelmetu Falubazu Zielona Góra, który pokonał na wyjeździe Włókniarza 58:32. Amerykanin zdobył z bonusami komplet punktów - (...)
0
W niedzielę odbył się pierwszy mecz na przebudowanym owalu w Zielonej Górze. Teraz ma on bardziej sprzyjać walce. Pełen optymizmu co do dalszych startów na tym obiekcie jest strani(...)
0
Amerykanin Greg Hancock zdecydował się wystąpić w turnieju pożegnalnym brytyjskiego mistrza świata - Marka Lorama. "Herbie" zajmie miejsce Tomasza Golloba, który postanowił odebrać(...)
0
Dzisiaj w Zielonej Górze doszło do podpisania kontraktów z miejscowym Falubazem przez Grzegorza Zengotę (1 rok) oraz trenera Marka Cieślaka (2 lata). Podczas konferencji prezes klu(...)
0
Zgodnie z przewidywaniami Greg Hancock zdecydował się na pozostanie w grodzie Bachusa. Co prawda Amerykanin nie podpisał jeszcze umowy jednak zaakceptowane przez obie strony są już(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com