Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
Get Well Toruń po raz kolejny rozgromił na torze swojego rywala. Tym razem boleśnie przekonała się o tym ekipa ROW Rybnik, która przegrała na Motoarenie 56:34. Rybniczanie do tej p(...)
11
Dziś na toruńskiej Motoarenie w ramach 8. kolejki Ekstraligi z KS Get Well Toruń zmierzył się ROW Rybnik. Anioły kolejny raz pokazały, że są nie do pokonania na własnym torze i wy(...)
27
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie to pierwszy pojedynek tych ekip (...)
0
Trzykrotny mistrz świata, Greg Hancock zaprezentuje się ostrowskiej publiczności podczas Wielkiego Finału Speedway Best Pairs 2016. Amerykanin to jedna z największych gwiazd, które(...)
4
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
79
Greg Hancock zanotował w minioną niedzielę najlepszy wynik w sezonie na Motarenie w barwach Get Well Toruń. Póki co, to właśnie Amerykanin jest liderem toruńskiego zespołu. Jankes (...)
0
Już za nieco ponad tydzień w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie Wielki Finał Speedway Best Pairs. Poznaliśmy już listę startową tych zawodów.(...)
0
Wtorek okazał się dniem rozgrywek 3. kolejki ligi szwedzkiej dla Aniołów. Toruńscy zawodnicy w półfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu i Krośnie- jak im poszło. Za(...)
3
Get Well Toruń rozgromił na swoim torze Betard Spartę Wrocław 60:30. Ekipa Jacka Gajewskiego tym samym zrehabilitowała się za sromotną porażkę w Gorzowie. W ekipie gospodarzy brylo(...)
176
22 maja o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a Betardem Spartą Wrocław. Twierdza przy ul. Pera Jonssona nie jest(...)
1089
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany kolejny mecz ligowy pomiędzy Get Well Toruń a Betardem Spartą Wrocław. Warto dodać, że przed rokiem pomiędzy tymi ekipami na(...)
0
W ten weekend to żużel rządził na Stadionie Narodowym! Kapitalne, zachwycające widowisko stworzyli i zawodnicy i kibice, którzy z całej Polski zjechali do Warszawy najpierw na sobo(...)
2
Chris Holder zalicza kolejny udany występ w Pool Pirates. Toruńscy juniorzy w Turniejach Zaplecza Kadry Juniorów w Pile oraz Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza. Wys(...)
9
W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się 2. runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Triumfatorem zawodów został Brytyjczyk Tai Woffinden, a kolejne miejsca na podium (...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
18
Po dwóch rundach tegorocznego cyklu Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej z 26 punktami prowadzi Chris Holder. Na drugim miejscu znajdują się obecnie Greg Hancock wraz z Taie(...)
35
Brytyjczyk, aktualny Mistrz Świata, Tai Woffinden triumfował w przed chwilą zakończonym LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Drugie miejsc(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
7
14 maja na PGE Narodowym rozegrane zostanie LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. W piątkowe po południe dokonano losowania listy startowej drugiej rundy tegorocznego cyk(...)
3
Podstawowe informacje o toruńskiej Motoarenie. Greg Hancock nowym rekordzistą toruńskiego toru.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com