Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
3
Fajfer broni Korony.(...)
151
Choć sezon ligowy w Krakowie już za nami, nie oznacza to wcale końca żużlowych wrażeń w tym roku. W minionym tygodniu, we wtorek i w środę, na torze w Nowej Hucie odbył się już tur(...)
249
Patryk Dudek triumfował w rozegranym dzisiaj, na torze w Krsko, Grand Prix Słowenii. Polak w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, trzeciego na mecie Grega Hancocka oraz Fredrika (...)
42
Zdaniem Grega Hancocka każdy zawodnik jedzie na własny rachunek, a w Malilli przewaga domowego toru będzie dla niego niewielka. W sobotę czeka nas Grand Prix Skandynawii. (...)
0
Znamy pierwsze szczegóły wielkiego turnieju „Asy dla Tomasza Golloba”(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
112
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyła się trzecia runda Speedway Grand Prix w Horsens. Na drugim miejscu uplasował się Artem Laguta, a na trzecim stopniu podium stanął Greg Hancoc(...)
5
Nieco ochłonęły już emocje po inauguracyjnej rundzie Grand Prix, w której 4-krotny mistrz świata - Greg Hancock zajął 10 pozycję. (...)
2
Znowu zamieszanie wokół Amerykanina(...)
0
Drugi rok z rzędu, zawodnicy Monster Energy Speedway Teamu zajęli trzecie miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs. Do ścigania powrócił Greg Hancock, który na Motoare(...)
272
Pierwsze poważne ściganie w tym sezonie można uznać za odbyte. Na toruńskiej Motoarenie została rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. I po raz kolejny triumfowała w nich ek(...)
101
Greg Hancock wraca do składu Monster Energy Speedway Teamu. Amerykanin, przedwcześnie zakończył poprzedni sezon z powodu kontuzji, przez co wystąpił tylko podczas rundy otwierające(...)
452
Chris Holder dołączy do teamu Grega Hancocka oraz Rafała Haja i wspólnie będą reprezentować te same barwy w cyklu Grand Prix. Nowy projekt ma być nawiazaniem do Teamu Exide z lat 9(...)
38
Greg Hancock w przyszłym sezonie będzie największą gwiazdą 2.Ligi żużlowej. Dzisiaj podczas konferencji w rzeszowskim Ratuszu, 4-krotny Mistrz Świata został przedstawiony jako zawo(...)
127
Stal Rzeszów ogłosiła dosłownie przed chwilą przyszłoroczny skład jakim walczyć będzie w 2.Lidze żużlowej. Sensacją bez wątpienia jest to, iż 4-krotny Mistrz Świta Greg Hancock zna(...)
220
Get Well Toruń po fatalnym sezonie chce jak najszybciej wrócić do walki o najwyższe trofea. W piątek odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie z klubem pożegnał się Adri(...)
294
Czterokrotny mistrz świata, Greg Hancock, trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen oraz najlepszy na świecie w 2012 roku Chris Holder zostali nominowani przez Komisję SGP. Wybraną (...)
110
Greg Hancock wczoraj oświadczył, że w przyszłym roku nie będzie występował w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zamierza skupić się na startach w szwedzkiej Elitserien, gdyż występować bę(...)
338
Na stronie internetowej Amerykanina ogłoszono, że w najbliższym sezonie nie będzie startował w najsilniejszej lidze świata.(...)
308
Toruński klub nie może zaliczyć minionego sezonu do najlepszych. Był to najgorszy rok dla „Aniołów” od ponad dekady. Get Well Toruń pomyślnie jednak przeszedł baraże i utrzymał się(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com