Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
3
Podstawowe informacje o toruńskiej Motoarenie. Greg Hancock nowym rekordzistą toruńskiego toru.(...)
7
Get Well Toruń pokonał na swoim torze Unię Tarnów 48:42. Liderem gospodarzy był Greg Hancock zdobywca dziesięciu punktów a najlepiej z gości radził sobie Kenneth Bjerre, który wykr(...)
0
Kacper Gomólski zwycięzcą Malilla Challenge 2016. Toruński klub bez Grzegorza Walaska- będzie im go brakować? Paweł Przedpełski po finale krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku. Ja(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
0
W piątkowy wieczór na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz trzeciej rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno a Get Well Toruń. W meczu lepsi okazali się zawodni(...)
21
Greg Hancock jest ostatnim poważnym zawodnikiem spod gwieździstego sztandaru. Amerykanin mimo swojego nie najmłodszego wieku jest nadal w czołówce światowej i zdobywa medale Indywi(...)
0
Kibice wczoraj byli świadkami ciekawego ścigania na toruńskiej Motoarenie. Szczególnych emocji dostarczył bieg barażowy i finałowa gonitwa wieczoru. Zawodnicy bardzo entuzjastyczni(...)
57
Pierwsze poważne ściganie w sezonie 2016 zaliczone. Światowa czołówka zawitała dzisiejszego wieczora na toruńską Motoarenę aby po raz pierwszy wystąpić w zawodach o zupełnie nowej (...)
5
W sobotę 2 kwietnia, zjadą się do Torunia największe gwiazdy światowego i polskiego żużla. Z pewnością będzie to wielkie widowisko, lista startowa robi wrażenie. Będzie to też powa(...)
45
W poniedziałek podczas posiedzenia Trybunału Polskiego Związku Żużlowego zapadła decyzja w sprawie sporu Grega Hancocka z Polonią Bydgoszcz. Zgodnie z wydanym orzeczeniem Amerykani(...)
110
Speedway Ekstraligi wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie podpisania przez Grega Hancocka aneksu do kontraktu ze Stalą Rzeszów przed rozpoczęciem sezonu 2015. Konsekwencje m(...)
925
O przynależności klubowej Grega Hancocka spekulowało się od dłuższego czasu, a zawodnik łączony był z drużyną z Torunia lub Zielonej Góry. Przemysław Termiński za pośrednictwem fa(...)
237
W dniu dzisiejszym Greg Hancock zdecydował sie przedłużyć kontrakt ze szwedzką Piraterną Motala. Amerykanin w barwach Piratów z Motali występuje nieprzerwanie od 2010 roku. (...)
14
? Na wielkim stadionie, przy wielkiej widowni pod dachem, czujesz ten zapach żużlowych motorów. Ten hałas, który się z nich wydobywa. I ten ryk przy taśmie startowej? Według mnie t(...)
15
Greg Hancock bezbłędną jazdą w ostatnim tegorocznym turnieju z cyklu Grand Pix zapewinił sobie srebrny medal Indywidualnego Mistrza Świata. Tytuł najlepszego żużlowca świata w tym (...)
68
Greg Hancock został zwycięzcą Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne. Drugie miejsce przypadło Nielsowi Krystianowi Iversenowi, zaś trzecie przypadło dla Macieja Janows(...)
14
Po trzynastu latach światowa elita ponownie przybywa do Australii - ojczyzny speedwaya, kopalni wielkich talentów, legendarnych mistrzów. W 2002 roku w Sydney po raz pierwszy w his(...)
2
Wśród ośmiu zawodników, którzy odpadli w serii kwalifikacyjnej znalazł się ten, którego wielu fanów ?czarnego sportu? do dziś wspomina z utęsknieniem, pomimo tego że nigdy nie osią(...)
15
Przed trzynastoma laty żużlowe Grand Prix przeszło swoistą metamorfozę. Zmodyfikowano system rozgrywania zawodów, zwiększono liczbę turniejów w kalendarzu, a zmagania najlepszych n(...)
11
Zwycięstwem biało-czerwonych 54:36 zakończyło się spotkanie reprezentacji Polski z ekipą Reszty Świata na Polish Speedway Battle w Lublinie. Na pomeczowej konferencji polskim zawod(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com