Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Kolejne zwycięstwo w Lidze Juniorów zanotowali na swoim koncie młodzi zawodnicy z Wrocławia. Tuż za nimi uplasowali się juniorzy drużyny gospodarzy ? KS Toruń. Trzecie miejsce zaję(...)
0
Karol Marszałek adept szkółki żużlowej działającej w Grudziądzu zdobył właśnie licencję Ż. (...)
0
W niedzielę na stadionie przy ulicy Hallera 4 MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał Betard Spartę Wrocław. Pojedynek ten był jednym z ciekawszych w ciągu XI kolejki . (...)
0
Betard Sparta Wrocław uległa miejscowej drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz 47:43. (...)
0
Podczas rozgrywania XI kolejki PGE Ekstraligi beniaminek znad Wisły pokonał Betard Spartę Wrocław 47:43 . (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki MRGARDEN GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 47:43. Prezentujemy Państ(...)
0
26 lipca może być najważniejszym dniem w tym sezonie dla MRGARDEN GKM Grudziądz. Jeżeli drużyna Roberta Kempińskiego pokona Betard Spartę Wrocław, to klub będzie mógł trochę spokoj(...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana XI kolejka PGE Ekstraligi. W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami drużyn z Zielonej Góry i Tarnowa, Rze(...)
0
W najbliższą niedzielę w ramach jedenastej kolejki PGE Ekstraligi zostanie rozegrany mecz beniaminka Ekstraligi oraz czarnego konia stawki - Betardu sparty Wrocław.(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz jest w tarapatach. Zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zła sytuacja klubu ciągnie się już od kilku spotkań.(...)
0
W minioną niedzielę odbyły się zawody żużlowe ósmej kolejki PGE Ekstraligi. Oto nasze spojrzenie na poszczególne zawody. (...)
0
We wtorek na toruńskiej Motoarenie powalczą między sobą juniorzy z Torunia, Łodzi, Gdańska i Częstochowy w ramach III rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Początek za(...)
0
Niespodzianki nie było. Drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz uległa Unii Leszno 55:35. Coś złego dzieje się w teamie znad Wisły. Tylko co to jest i jak temu zaradzić ?(...)
0
Mimo dwóch ulew, które przeszły nad stadionem Jaskółek zaległy mecz odbędzie się ! (...)
0
Obie drużyny jadą o różne cele. Gospodarze chcą awansować do fazy play off, goście marzą o utrzymaniu. Wybitnym znawcą być nie trzeba, aby w roli faworyta postawić drużynę Pawła Ba(...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana zaległa kolejka PGE Ekstraligi. W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami drużyn z Zielonej Góry i Wrocław(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra wygrali ligę juniorów na torze w Tarnowie z dorobkiem 23 "oczek". Trzecią pozycję zajęli rzeszowianie z dwudziestoma pun(...)
0
W najbliższą niedzielę, 19 lipca Unia Tarnów podejmie na własnym torze drużynę MRGARDEM GKM Grudziądz. Będzie to zaległy pojedynek VIII rundy PGE Ekstraligi. Początek tych zawodów (...)
0
We środę, 15 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 17:30. Poznaliśmy awizowane(...)
0
PGE Ekstraliga w wydanym dzisiaj komunikacie informuje o godzinach rozpoczęcia spotkań 11 rundy oraz obsadzie sędziowskiej.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com