Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Wczoraj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
W czwartkowe popołudnie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano II rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław przed Fogo Unią Les(...)
0
W czwartek (9 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrane II runda Ligi Juniorów. Młodzieżowcy rozpoczną zmagania o godzinie 16.00. Wstęp na zawody będzie możliwy za okazaniem pro(...)
0
Drużyna Orła Łódź w ogóle nie wstawiła się na stadion przy ulicy Hallera 4. Zwycięska drużyna zdobyła 46 punktów. (...)
0
19 lipca zostaną rozegrane cztery spotkania w ramach PGE Ekstraligi. W poniedziałek poznaliśmy obsadę sędziowską oraz godziny tych spotkań.(...)
0
W ubiegłą sobotę spotkali się wszyscy ; zawodnicy, trener i zarząd. Każdy mógł powiedzieć co go boli a cała ekipa musi znaleźć złoty środek na obecną sytuację drużyny. (...)
0
Dość niespodziewanym zwycięstwem juniorów z Ostrowa zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drudzy byli zawodnicy miejscowych, a awansu do finał(...)
0
To był dosłownie pokaz zarówno piękna jak i dramatu czarnego sportu. Zawodnicy zafundowali nam emocje, gdy walczyli do ostatnich metrów, a także smutne chwile, gdy dochodziły do na(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy MONEYmakesMONEY. pl Stal Gorzów a MRGARDEN GKM Grudziądz. Autorem zdjęć jest fotoreporte(...)
0
Obie drużyny są w podobnym położeniu. Gospodarze zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, goście o jedną pozycję wyżej. Faworytem jest drużyna z Gorzowa. (...)
0
W najbliższy weekend zostanie rozegrana X kolejka PGE Ekstraligi. W piątkowy wieczór na torze w Tarnowie miejscowa Unii podejmie imienniczkę z Leszna. W niedzielne popołudnie i wie(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy drużynami z Gorzowa i Grudziądza. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W najbliższy piątek i niedzielę zostaną rozegrane mecze 10. rundy PGE Ekstraligi. We wtorek poznaliśmy obsadę sędziowską na te spotkania.(...)
0
Krzysztof Buczkowski to zawodnik na którego zdobycze punktowe MRGARDEN GKM Grudziądz zawsze może liczyć. ,,Buczek" doskonale zna tor przy Hallera 4 na którym stawiał swoje pierwsze(...)
0
Stoicki spokój, uśmiech na twarzy i wiara w drużynę i własne siły to cechy, które charakteryzują managera Fogo Unii Leszno Adama Skórnickiego.(...)
0
Wczoraj byliśmy świadkami trzech Ekstraligowych spotkań, które odbyły się w Gorzowie, Grudziądzu oraz Wrocławiu. Przygotowaliśmy krótkie podsumowania tych meczów a także ocenę spot(...)
0
Emil Sajfutdinow po dobrym występie podczas pierwszej rundy SEC w Toruniu, wyjazdowego spotkania do Grudziądza nie zaliczy do udanych. Zawodnik Fogo Unii Leszno w meczu przeciwko M(...)
0
Beniaminek MRGARDEN GKM Grudziądz uległ na swoim torze Unii Leszno przegrywając to spotkanie 44:46. Mimo słabego początku gospodarze potrafili podnieść się z kolan, jednak to nie w(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz uległ dzisiaj na swoim torze Unii Leszno 44:46. W zespole przyjezdnych najlepszym zawodnikiem był Nicki Pedersen. U gospodarzy tradycyjnie już Krzysztof Bucz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe MRGARDEN GKM Grudziądz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Motocyklowa Federacja Rosyjska, która przyjęła ze zrozumieniem nasze argumenty postawiła na sport mówi prezes Grudziądzkiej drużyny Arkadiusz Tuszkowski(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com