Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
25.09.2023 - 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
25.09.2023 - 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę Fogo Unia Leszno w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi uda się do Grudziądza, by walczyć o ligowe punkty z MRGARDEN GKM Grudziądz. Start do pierwszego wyścigu z(...)
0
W najbliższą niedzielę (21 czerwca) zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi. Trudno przewidzieć to co będzie się działo w niedzielne popołudnie i wieczór(...)
0
W najbliższą niedziele MRGARDEN GKM Grudziądz w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi rozegra na własnym obiekcie mecz z Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę(...)
0
Już na początku tygodnia ruszyła przedsprzedaż wejściówek na rewanżowy pojedynek z drużyną byków z Leszna - początek spotkania o godzinie 19:30. (...)
0
Już w niedziele rozegra się mecz pomiędzy Unią Tarnów a MRGARDEN GKM Grudziądz. Drużyna przyjezdnych przyjedzie mocno osłabiona brakiem Artioma Laguty. Czy będą w stanie powalczyć (...)
0
Junior MRGARDEN GKM Grudziądz podczas rozgrywanego wczoraj Brązowego Kasku na stadionie w Poznaniu nabawił się kontuzji, obecnie przebywa w jednym z Poznańskich szpitali.(...)
0
Przyszedł czas na rozegranie rewanżowego spotkania między Unią Tarnów a MRGARDEN GKM Grudziądz. Tym razem drużyny spotkają się na "Jaskółczym Gnieździe"(...)
0
Krzysztof Buczkowski to jak do tej pory jeden z nielicznych zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz, którzy w każdym meczu punktują na równym poziomie. (...)
0
Grzegorz Walasek zawodnik Spar Falubaz Zielona Góra zadziwił wszystkich. Podziw wzbudził wśród kolegów z drużyny o czym głośno mówił ,,PePe" podczas konferencji prasowej. (...)
0
Marcin Nowak - wychowanek Unii Leszno w sezonie 2015 reprezentuje barwy MRGARDEN GKM Grudziądz. Już w zeszłym roku bronił barw żółto - niebieskich i radził sobie dobrze. (...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra uległ na wyjeździe beniaminkowi MRGARDEN GKM Grudziądz. W obu ekipach nie zabrakło słabych ogniw ale dzięki temu kibice mogli oglądać walkę na torze o każ(...)
0
Kilka punktów pogubionych, jednak zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz mogą cieszyć się z dwóch punktów meczowych. Jednak prócz radości musi nastąpić także mobilizacja ? Gorzów już dep(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy KS Toruń z Mrgarden GKM Grudziądz. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEND.C(...)
0
Już w najbliższy czwartek zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz na swoim torze podejmować będą Spar Falubaz Zielona Góra. Wczorajsze mecze dla obu drużyn zakończyły się podobnymi wynika(...)
0
Kolejny łomot beniaminka. Tym razem Grudziądz na wyjeździe przegrał z KS Toruń i to bardzo wysoko, bo aż 59:31. Przyjezdni ani przez chwile nie byli w stanie zagrozić gospodarzom. (...)
0
Przełamać złą passę wyjazdową - to plan zawodników i działaczy z Grudziądza. Zamiary te zbiegły się z zawodami, na które czekają kibice obu ekip. (...)
0
Junior MRGARDEN GKM Grudziądz zanotował fatalny upadek podczas rozgrywania Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w Gdańsku. (...)
0
5. runda zmagań PGE Ekstraligi dostarczyła kibicom wielu sportowych emocji. W oczekiwaniu na nadchodzące spotkania, prezentujemy Państwu najbardziej emocjonujące momenty z zeszłego(...)
0
Obie drużyny wystawiły skład na wyczekiwane Derby Pomorza(...)
0
Można już nabywać bilety na mecz który jest hitem Kujawsko - Pomorskiego. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com