Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę Fogo Unia Leszno w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi uda się do Grudziądza, by walczyć o ligowe punkty z MRGARDEN GKM Grudziądz. Start do pierwszego wyścigu z(...)
0
W najbliższą niedzielę (21 czerwca) zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi. Trudno przewidzieć to co będzie się działo w niedzielne popołudnie i wieczór(...)
0
W najbliższą niedziele MRGARDEN GKM Grudziądz w ramach IX kolejki PGE Ekstraligi rozegra na własnym obiekcie mecz z Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę(...)
0
Już na początku tygodnia ruszyła przedsprzedaż wejściówek na rewanżowy pojedynek z drużyną byków z Leszna - początek spotkania o godzinie 19:30. (...)
0
Już w niedziele rozegra się mecz pomiędzy Unią Tarnów a MRGARDEN GKM Grudziądz. Drużyna przyjezdnych przyjedzie mocno osłabiona brakiem Artioma Laguty. Czy będą w stanie powalczyć (...)
0
Junior MRGARDEN GKM Grudziądz podczas rozgrywanego wczoraj Brązowego Kasku na stadionie w Poznaniu nabawił się kontuzji, obecnie przebywa w jednym z Poznańskich szpitali.(...)
0
Przyszedł czas na rozegranie rewanżowego spotkania między Unią Tarnów a MRGARDEN GKM Grudziądz. Tym razem drużyny spotkają się na "Jaskółczym Gnieździe"(...)
0
Krzysztof Buczkowski to jak do tej pory jeden z nielicznych zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz, którzy w każdym meczu punktują na równym poziomie. (...)
0
Grzegorz Walasek zawodnik Spar Falubaz Zielona Góra zadziwił wszystkich. Podziw wzbudził wśród kolegów z drużyny o czym głośno mówił ,,PePe" podczas konferencji prasowej. (...)
0
Marcin Nowak - wychowanek Unii Leszno w sezonie 2015 reprezentuje barwy MRGARDEN GKM Grudziądz. Już w zeszłym roku bronił barw żółto - niebieskich i radził sobie dobrze. (...)
0
Spar Falubaz Zielona Góra uległ na wyjeździe beniaminkowi MRGARDEN GKM Grudziądz. W obu ekipach nie zabrakło słabych ogniw ale dzięki temu kibice mogli oglądać walkę na torze o każ(...)
0
Kilka punktów pogubionych, jednak zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz mogą cieszyć się z dwóch punktów meczowych. Jednak prócz radości musi nastąpić także mobilizacja ? Gorzów już dep(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy KS Toruń z Mrgarden GKM Grudziądz. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEND.C(...)
0
Już w najbliższy czwartek zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz na swoim torze podejmować będą Spar Falubaz Zielona Góra. Wczorajsze mecze dla obu drużyn zakończyły się podobnymi wynika(...)
0
Kolejny łomot beniaminka. Tym razem Grudziądz na wyjeździe przegrał z KS Toruń i to bardzo wysoko, bo aż 59:31. Przyjezdni ani przez chwile nie byli w stanie zagrozić gospodarzom. (...)
0
Przełamać złą passę wyjazdową - to plan zawodników i działaczy z Grudziądza. Zamiary te zbiegły się z zawodami, na które czekają kibice obu ekip. (...)
0
Junior MRGARDEN GKM Grudziądz zanotował fatalny upadek podczas rozgrywania Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w Gdańsku. (...)
0
5. runda zmagań PGE Ekstraligi dostarczyła kibicom wielu sportowych emocji. W oczekiwaniu na nadchodzące spotkania, prezentujemy Państwu najbardziej emocjonujące momenty z zeszłego(...)
0
Obie drużyny wystawiły skład na wyczekiwane Derby Pomorza(...)
0
Można już nabywać bilety na mecz który jest hitem Kujawsko - Pomorskiego. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com