Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
106
Karnety na mecze Car Gwarant Startu Gniezno na nadchodzący sezon, są już w sprzedaży. Oficjalnie można karnety nabywać w sekretariacie klubu od 25 listopada. Zarząd przygotował spe(...)
29
Piotr Gryszpiński, wychowanek pilskiej Polonii ścigał się do tej pory w 2. Lidze Żużlowej. W zakończonym okienku transferowym, junior postanowił zmienić otoczenie na I – ligowe Wyb(...)
163
Kim Nilsson zmienił klub ale nadal będzie się ścigał w Nice 1. Lidze Żużlowej. Nowy zawodnik Unii Tarnów w mijającym sezonie pojawił się w czterech spotkaniach reprezentując barwy (...)
17
Adam Skórnicki zmienił otoczenie z ekstraligowej Zielonej Góry na I - ligową Łódź. Jakie plany w związku z tą przeprowadzą ma menager?(...)
10
Tomasz Bajerski został nowym menagerem Apatora Toruń. O swojej przygodzie menagerskiej, doświadczeniach i planach na następny sezon opowiedział we wywiadzie. (...)
1
W sezonie 2019 był finał Nice 1.LŻ, a potem przegrane baraże o PGE Ekstraligę z truly.work Stalą Gorzów. Jaki będzie rok 2020 dla sympatyków żużla w Ostrowie Wielkopolskim? O swoic(...)
59
W dniu 7 grudnia, a więc dzień po Mikołajkach w Gnieźnie w Auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się prezentacja zawodników, którzy w sezonie 2020 będą reprezentować barwy cz(...)
345
2 miesiące temu
Okienko transferowe za nami. (...)
146
2 miesiące temu
To już oficjalnie(...)
1
2 miesiące temu
Prezes Orła Łódź Katarzyna Socik poprowadziła konferencję prasową, podczas której zaprezentowano kadrę zespołu na sezon 2020 Nice 1.LŻ. (...)
129
2 miesiące temu
W ostatnim dniu okna transferowego nowego zawodnika przedstawił nam KS Toruń. Do klubu dołącza Matias Nielsen.(...)
104
Dzisiejszego dnia, Falubaz Zielona Góra poinformował o przedłużeniu kontraktu z Mateuszem Tonderem. (...)
100
Klub żużlowy z Torunia na swoim profilu społecznośicowym ogłosił podpisanie dwóch kontraktów. Kolejny rok w toruńskim klubie zdecydowali się zostać bracia Holderowie.(...)
103
David Bellego był najskuteczniejszym zawodnikiem na torach drugoligowych. Ze średnią 2,439 pkt/bieg nie miał sobie równych. Nic zatem dziwnego, że wielu prezesów widziało go w swoi(...)
105
Reformy ciąg dalszy.(...)
102
Dla nowego zawodnika Zdunek Wybrzeża Gdańsk sezon 2020 będzie pierwszym, w którym będzie występować jako senior.(...)
103
Klub z Ostrowa poinformował o nowym zawodniku, który przywdzieje w następnym sezonie ich barwy. Arged Malesa TŻ Ostrovia podpisał kontrakt z Adrianem Cyferem.(...)
186
Od przyszłego sezonu Michał Gruchalski będzie zawodnikiem Unii Tarnów. Kończący wiek juniora zawodnik mówi o powodach przenosin na zaplecze ekstraligi oraz swoich planach na przysz(...)
105
Apator Toruń poszerzył kadrę o kolejnego zawodnika.(...)
69
3 miesiące temu
Apator Toruń podpisał dziś kolejny kontrakt. Nowym zawodnikiem „Aniołów” będzie Wiktor Kułakow, startujący w tym sezonie w barwach Unii Tarnów.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com