Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
178
Dwa mecze 5. kolejki eWinner 1. Ligi odbędą się w innym terminie. (...)
0
eWinner Apator Toruń pokonał(a) na wyjeździe SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
178
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
253
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Unia Tarnów pokonała na wyjeździe Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotę o godz.14.00 na torze przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do spotkania pomiędzy żużlowcami z Pierwszej stolicy Polski a drużyną z Tarnowa. Mecz ma ogromne znaczeni(...)
16
Po trzech kolejkach obie drużyny zajmują miejsca w dolnej połówce tabeli eWinner 1. Ligi. Gdyby tego lata nad Bałtykiem wiatr dwukrotnie zawiał nieco inaczej Zdunek Wybrzeże z komp(...)
0
Jack Holder zdaje sobie sprawę, że dwa polskie kluby, które reprezentuje mają swoje cele. Chce zarówno pomóc wrócić Apatorowi do PGE Ekstraligi a zarazem pomóc w niej się utrzymać (...)
105
Zawodnicy Startu Gniezno wygrali dwoma punktami wyjazdowe spotkanie ze Zdunkiem Wybrzeżem Gdańsk. Przedstawiciele obu zespołów podzielili się refleksjami po tym spotkaniu.(...)
5
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają oka(...)
103
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polonia Bydgoszcz przegrała drugi wyjazdowy mecz w takim samym stosunku punktowym 53:37. Tym razem „Gryfy” uległy tarnowskim „Jaskółkom”. Po meczu przedstawiciele obu drużyn podzie(...)
0
Mijają pierwsze godziny od zakończonego meczu Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Gospodarze wygrali ten mecz w stosunku 53:37. Polonia w tym meczu doznała poważniejszych st(...)
1273
Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowanych do śledzenia na żywo relacji z trzech dzisiejszych spotkań. Niedzielną przygodę rozpoczniemy w Ostrowie Wlkp., gdzie miejsc(...)
148
Unia Tarnów pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
8
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Orła Łódź w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Trzy mecze w sobotę i jeden w niedzielę, to typowy dotychczas rozkład jazdy zaplecza PGE Ekstraligi. Kolejka nr 3 zmagań na drugim szczeblu rozgrywek rozpocznie się w Toruniu, a za(...)
78
3 tygodnie temu
Brady Kurtz do końca sezonu będzie się ścigał w Orle Łódź. Australijczyk rozpoczął sezon w drużynie Mistrzów Polski ale słabe wyniki, powiązane z dobrymi występami Jaimona Lidseya (...)
370
Można powiedzieć, że w Toruniu wszystko odbywa się zgodnie z planem. Po dwóch kolejkach Apator prowadzi w eWinner 1. Lidze i póki co w 100% realizuje założony przed sezonem plan po(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com