Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
SC Lokomotiv Daugavpils pokonał na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Dzisiejszego dnia kolejne cztery spotkania, które miejmy nadzieję długo zapadną nam w pamięci. Na początek zawitamy do Opola. Tam włodarze miejscowego klubu będą chcieli się zrehab(...)
0
W ostatnim meczu eWinner 1. Ligi na trudny, łotewski teren wyjadą żużlowcy Polonii Bydgoszcz. Czy w niedzielę poznamy potencjalnego spadkowicza zaplecza Ekstraligi?(...)
103
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W sobotni wieczór dojdzie do niezwykle emocjonująco zapowiadającego się spotkania w Łodzi pomiędzy miejscowym Orłem a drużyną z Gniezna. Gospodarze po porażce ostatniej w Łodzi będ(...)
0
Na toruńską Motoarenę zawita dziś drużyna z Gdańska. (...)
0
Nieciekawe informacje dobiegają do nas z Łotwy. Przypomnijmy, że w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej bierze udział Lokomotiv Daugavpils. Na najbliższą niedzielę w ramach 6. kolejki ten (...)
362
Przed nami kolejny maraton z żużlowymi zawodami. Zabawę rozpoczniemy jeszcze przed południem w Rawiczu. Tam na połączone siły poznańsko - gorzowskie już czeka zaplecze leszczyńskie(...)
2
eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
86
Unia Tarnów pokonała na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1138
Dzisiaj dwoma spotkaniami żużlowymi kończymy 5. rundę na szczeblu 1. Ligi Żużlowej. W pierwszym z nich zobaczymy jak bardzo gościnne są "Jaskółki" względem gości z Łotwy, którzy ni(...)
104
Dwa ostatnie mecze 5. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej zapowiadają się bardzo jednostronnie. Do wyżej notowanych gospodarzy przyjeżdzają drużyny, które na początku sezonu w meczach(...)
0
Wczoraj Polonia Bydgoszcz przegrała na własnym torze ze Startem Gniezno 39:51. Przedstawiciele obu drużyn podzielili się pomeczowymi refleksjami. Praktycznie wszyscy zwrócili uwagę(...)
102
W nietęgich nastrojach kibice opuszczali stadion przy Sportowej 2 w Bydgoszczy. Abramczyk Polonia uległa w kolejnym meczu tym razem Car Gwarant Capi Meble Budex Startowi Gniezno. N(...)
71
Zwycięstwem gdańszczan 51:39 zakończyło się pierwsze z wtorkowych spotkań eWinner 1. Ligi.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz po czterech meczach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, mając dwa punkty przewagi nad Lokomotivem Daugavpils. Te dwa punkty zdobyli dzięki jedynej j(...)
0
Jeżeli pogoda pozwoli to dziś w Bydgoszczy powinniśmy zobaczyć mecz piątej kolejki pomiędzy miejscową Polonią a Startem Gniezno. Spotkanie między sąsiadami z tabeli powinno obfitow(...)
109
Gospodarze powalczą dzisiaj o pierwszą domową wygraną, a goście o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com