Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
64
Kapitan Falubazu Zielona Góra został kolejnym uczestnikiem turnieju ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, który zaplanowano na 31 marca. W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą nazwis(...)
16
Fogo Unia Leszno w niedzielnym półfinale PGE Ekstraligi pokonała Betard Spartę Wrocław i zameldowała się w finałowym starciu. Jednym z liderów leszczyńskich Byków podczas spotkania(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla po zaciętym meczu minimalnie wygrała z Lejonen Gislaved 46:44. (...)
452
Patryk Dudek zdobył dzisiaj w Gdańsku na Stadionie im.Zbigniewa Podleckiego tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza PGE Ekstraligi. Dudek mimo odległej pozycji po rundzie zas(...)
11
4 lata temu
W sobotnie wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka Piotr Pawlicki wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a na najniższym st(...)
2
Piotr Pawlicki przed chwilą sięgnął po złoto Indywidualnych Mistrzostw Polski na swoim domowym torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzecie(...)
172
W meczu dwóch najsłabszych obecnie zespołów szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało na własnym torze Masarne Avesta 49:41. (...)
0
Swoje mecze rozgrywała dzisiaj szwedzka Elitserien. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
0
Piotr Pawlicki debiutuje jako stały uczestnik TAURON Speedway Euro Championship. Po wypadnięciu z cyklu Grand Prix, Polak nadal walczy o prestiżowe trofea i nie traci kontaktu z mi(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
0
Indianerna Kumla w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze wygrała minimalnie z Eskilstuna Smederna 44:46.(...)
187
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rozegrania klasyku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Otóż miejscowa Unia podejmie Get Well Toruń, niestety pojed(...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosu(...)
92
Dzisiaj na torze w Abensbergu rozegrana została ostatnia, czwarta runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Brytyjczyk, Craig Cook, który w k(...)
50
Nadszedł czas na ogłoszenie kolejnej bardzo mocnej Dzikiej Karty na Speedway Euro Championship 2018. Stałym uczestnikiem cyklu został żużlowiec, który jeszcze przed rokiem ścigał s(...)
0
W 2 kolejce szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała na własnym torze Lejonen Gislaved 54:36. (...)