PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
Wielkanocna sobota kibicom żużla przyniosła emocje związane z rywalizacją najlepszych zawodników w XXV Memoriale Edwarda Jancarza. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVIII Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Piotr Paw(...)
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
0
10 miesięcy temu
Piotr Pawlicki nie zaliczy niedzielnych zawodów w Pile do udanych. Zawodnik podczas pierwszego biegu Indywidualnych Mistrzostw Polski zanotował groźnie wyglądający upadek.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig pierwszego finału Canal+ Online IMP rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim u(...)
0
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
86
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piotr Pawlicki zwyciężył w dzisiejszym IMP Challenge rozgrywanym na torze w Grudziądzu. Tuż za nim był Szymon Woźniak, zaś na najniższym stopniu podium stanął, będąc jednocześnie w(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złoty Kask - Opole. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki.(...)
18
Piraterna Motala pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
1
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie podejmowała na Stadionie Olimpijskim Fogo Unię Leszno. Miejscowi zawodnicy pewnie zwyciężyli przed własną publicznością. W barwach Bet(...)
149
W czwartkowy dzień odbył się dzień medialny oraz sparing, w którym Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w stosunku 49:41 z Enea Falubazem Zielona Góra. (...)
125
Dzisiaj Betard Sparta Wrocław potwierdziła, że do jej składu trafił wychowanek leszczyńskich Byków, Piotr Pawlicki.(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
311
Fogo Unia Leszno we wczorajszym spotkaniu z Motorem Lublin uległa w dwumeczu ćwierćfinałowym. Leszczynianie nie awansują do dalszej rundy fazy play-off, a zatem kończą sezon na szó(...)
3
Piotr Pawlicki po piątkowym półfinałowym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin przyznał na antenie telewizyjnej, że w przyszłym roku nie będzie reprezentował barw le(...)
107
Masarna Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 42:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)