Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Przedsezonowe zgrupowanie Lechmy Startu Gniezno trwa. W piątek ekipa czerwono-czarnych odwiedziła aż dziewięć gimnazjów. To kolejne tegoroczne wizyty w placówkach edukacyjnych ? po(...)
0
Wczoraj w Centrum Sportu i Rekreacji OAZA w Kórniku spotkali się zawodnicy, zarząd oraz sztab szkoleniowy Startu Gniezno. (...)
0
Oficjalna strona Startu Gniezno przypomina o możliwości nabywania karnetów na nadchodzący sezon. Jednocześnie informuje, że sprzedano już czterysta stałych wejściówek.(...)
0
Dariusz Sajdak - mechanik między innymi takich gwiazd jak Tony Rickardsson czy Jason Crump, będzie od przyszłego sezonu opiekował się Wojciechem Lisieckim oraz Adrianem Gałą.(...)
0
Nie na stadionie, jak to było pierwotnie planowane, a na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie odbędzie się tegoroczna Speedway Gala. Jeszcze dz(...)
0
31 stycznia, czyli w czwartkowe południe odbędzie się konferencja prasowa, podczas której m.in poznamy nazwisko kolejnego zawodnika beniaminka Speedway Ekstraligi. (...)
0
Start Gniezno S.A. informuje, ze poszukuje kandydatek na pracę w klubie w roli hostess i podprowadzających. Klub zapewnia komplet strojów na cały sezon oraz współpracę przy wielu p(...)
0
Cały czas prowadzona jest sprzedaż karnetów na mecze Lechmy Startu Gniezno w sezonie 2013. Do tej pory bilety sezonowe zakupiło już około 300 kibiców. Wejściówki można nabywać w se(...)
0
Beniaminek Enea Ekstraligi pełną parą przygotowuje się do nadchodzącego sezonu. Żużlowcy na razie trenują indywidualnie, jednak trener Kędziora ma wszystko pod kontrolą.(...)
0
Trener Lechmy Staru Gniezno - Lech Kędziora jest bardzo zadowolony z okresu transferowego. Twierdzi także, że beniaminek Enea Ekstraligi nie powinien przegrać pierwszego meczu w na(...)
0
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje dotyczące pozyskania zawodnika rezerwowego przez Lechmę Start Gniezno. Do ekipy z Grodu Lecha dołączył młody Damian Adamczak.(...)
0
Na licytacji WOŚP pojawia się coraz więcej pamiątek żużlowych. Tym razem do akcji przyłączył się Adam Skórnicki, który przekaże ekipie Jurka Owsiaka swój motocykl.(...)
0
Znamy więcej szczegółów dotyczących prezentacji drużyny Lechmy Startu Gniezno. Najważniejsza informacja, to zmiana daty imprezy.(...)
0
Znamy już zespoły, z którymi w marcowych treningach punktowanych zmierzy się Lechma Start Gniezno.(...)
0
Już 13. stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zbiórki pieniędzy postanowiła przyłączyć się także gnieźnieńska ekipa.(...)
0
Prezentacja nowego składu podczas Speedway Gali, to już tradycja w Gnieźnie. Dziś poznaliśmy oficjalny termin tej imprezy.(...)
0
Sebastian Ułamek to nowy nabytek Lechmy Startu Gniezno. Swoje przygotowania do sezonu rozpoczął jednak w Częstochowie.(...)
0
Zima to bardzo pracowity okres dla żużlowców. Muszą oni skompletować sprzęt, a także ciężko ćwiczyć, aby utrzymać formę. Jak do nadchodzącego sezonu przygotowuje się Piotr Świdersk(...)
0
Oskar Fajfer w nadchodzącym sezonie będzie nadal reprezentantem Startu Gniezno, jednak już na ekstraligowych torach. Jakie ma plany na Nowy Rok i zbliżającego się Sylwestra?(...)
0
Po rozczarowaniu, jakie przyniósł sezon 2011, nastał nowy rok 2012. Dla gnieźnian był on rokiem nadziei. Nadziei na awans do elity polskiego speedwaya. Jednak, aby zrealizować ten (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com