Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
To, o czym już od jakiegoś czasu sporo się mówiło, dziś stało sie faktem - Adrian Gomólski został przedstawiony jako nowy zawodnik ŻKS Ostrovii. Wychowanek Startu Gniezno barw Ostr(...)
0
Jutro na stadionie grudziądzkiego GTŻ-u odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscową ekipą a drużyną Startu Gniezno. Przypominamy, iż z powodu obfitych opadów deszczu w pierwotnym ter(...)
0
Na pozyskanie trzech zagranicznych zawodników zdecydowali się działacze Startu Gniezno. Ich szeregi zasilili: Simon Gustafsson, Lewis Bridger oraz Scott Nicholls. Nową dwuletnią um(...)
0
Prezentujemy Państwu jako pierwsi tabelę 1 ligi żużlowej po zakończonej 2 kolejce ligowej. W tej lidze prowadzą GTŻ Grudziądz i Start Gniezno. Faworyzowana Polonia Bydgoszcz dopier(...)
0
Wygraną zawodników z Zielonej Góry zakończyła się dzisiejsza runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski rozegrana na torze w Gnieźnie. Podium uzupełnili przedstawicie(...)
0
Tragiczne wieści docierają z Gniezna. Dziś podczas treningu na torze miejscowego Startu doszło do bardzo groźnego wypadku w którym uczestniczył 17-letni adept sportu żużlowego. Mim(...)
0
Na gali "Złote Orły" oficjalnie ujawniono nazwiska nowych żużlowców, którzy w sezonie 2012 reprezentować będą drużynę pierwszoligowego Startu Gniezno. Ekipa, którą poprowadzi Lech (...)
0
Lechma Start Gniezno - pod taką nazwą przystąpią żużlowcy z Gniezna do rozgrywek pierwszej ligi 2012. W dniu dzisiejszym doszło do uroczystego podpisania umowy pomiędzy klubem a fi(...)
0
Z podejrzeniem zapalenia mięśnia sercowego trafił do szpitala Simon Gustafsson, w związku z czym udział młodego Szweda w jutrzejszej Speedway Gali w Gnieźnie stał się niemożliwy. S(...)
0
Awizowane składy na drugie tegoroczne stracie Orła Łódź ze Startem Gniezno są znane. Niespodzianką jest obecność Lewisa Bridgera w składzie gnieźnian. Początek meczu zaplanowano na(...)
0
Kacper Gomólski może ten sezon zaliczyć do udanych. Wraz z drużyną Startu Gniezno zajął wysokie, trzecie miejsce oraz został Drużynowym Mistrzem Europy do lat 19. Młodszy z braci G(...)
0
Już jutro lider zmagań pierwszoligowych, zespół Polonii Bydgoszcz podejmie na własnym torze drużynę gnieźnieńskiego Startu. Gnieźnianie po zwycięstwie w Grudziądzu są w bojowym nas(...)
0
Drugoligowy Kolejarz Rawicz zmierzy się przed sezonem w sparingach z drużynami Startu Gniezno, Lokomotivu Daugavpils oraz PSŻu Poznań. Jak podała oficjalna witryna rawickiego klubu(...)
0
Jedynie sześć punktów zapisał na swoim koncie w niedzielę Michał Szczepaniak. Problemy z dopasowaniem do nawierzchni gnieźnieńskiego toru oraz błędy popełnione na dystansie możemy (...)
0
Walka o awans do Speedway Ekstraligii wkroczyła już w decydującą fazę, w niedzielę na torze w Gnieźnie dojdzie do spotkania miejscowego Startu z Lotosem Wybrzeże Gdańsk, które w du(...)
0
Jak pierwsi na swój tor po tegorocznej zimie wyjechali zawodnicy Startu Gniezno. Żużlowcy z pierwszej stolicy Polski regularnie już kręcą kółka i wizytują u siebie inne kluby. Nada(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego wystosowała komunikat, gdzie w punkcie 2 tegoż to komunikatu orzeka karę dla Kacpra Gomólskiego w postaci zakazu startu w najbliższym spotka(...)
0
Ogromny krok ku Speedway Ekstalidze poczyniła drużyna Lotosu Wybrzeża Gdańsk. Podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali w wyjazdowym spotkaniu gnieźnieński Start 47:43. Tradycyjni(...)
0
Na godz. 17:00 zaplanowano rozpoczęcie czwartkowego finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na starcie turnieju rozgrywanego w Bydgoszczy staną najlepsi młodzieżowcy z:(...)
0
Kacper Gomólski miniony sezon może zaliczyć do udanych. Junior Startu Gniezno został Drużynowym Mistrzem Świata do lat 19 oraz brązowym medalistą Młodzieżowych Indywidualnych Mistr(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com