Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Nie dojdą do skutku zaplanowane na weekend oba treningi punktowane Lechma Startu Gniezno i Lotosu Wybrzeża Gdańsk. Gdańszczanie, póki co, nie wyjechali na swój tor, jednak już dzis(...)
0
Start Gniezno poszukuje wolontariuszy oraz chętnych do współpracy w roli służby informacyjnej.(...)
0
Nie doszedł do skutku, zaplanowany na środę pierwszy trening Lechma Start Gniezno. W tej chwili najbardziej prawdopodobną datą wyjazdu gnieźnian na tor jest piątek, 8 marca.(...)
0
Dzisiaj miał odbyć się pierwszy w sezonie trening Lechma Startu Gniezno. Najprawdopodobniej zostanie on jednak przełożony na jutro.(...)
0
Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Działacze gnieźnieńskiej ekipy zapraszają więc kibiców na Eucharystię, która będzie inauguracją tegorocznych rozgrywek.(...)
0
David Watt w ostatnich sezonach reprezentował barwy GTŻ-u Grudziądz. Przed nowymi rozgrywkami postanowił zmienić otoczenie i podpisał kontrakt z beniaminkiem Enea Ekstraligi ? Lech(...)
0
Niedługo marzec, a więc czas pierwszych treningów na świeżym powietrzu. Antonio Lindbaeck jest już przygotowany i czeka na poprawę pogody. (...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem zawodnika Włókniarza Częstochowy - Artura Czai zakończyła się II Gala Lodowa Wojtka Lisieckiego. Junior drużyny z Jasnej Góry nie miał sobie równych i zd(...)
0
Przed chwilą zakończył się półtoragodzinny czat z zawodnikiem Unii Tarnów - Kacprem Gomólskim. Popularny "Ginger" był już czwartym żużlowcem, który uczestniczył w wirtualnym spotka(...)
0
Przed Wojciechem Lisieckim bardzo ważny sezon. Po raz ostatni będzie bowiem ścigać się jako młodzieżowiec. Dodatkowo czeka go debiut w najlepszej lidze świata. Zawodnik Lechma Star(...)
0
Ekipa Startu kontynuuje przedsezonowe odwiedzanie szkół gimnazjalnych. Tym razem czerwono-czarni, a dokładniej ? Oskar Fajfer i Damazy Gandurski ? udali się do Gimazjum nr 4 w Gnie(...)
0
Do rozpoczęcia sezonu 2013 coraz mniej czasu. Działacze Startu Gniezno starają się przyciągnąć na swój stadion jak najwięcej kibiców.(...)
0
Zarówno działacze, jak i zawodnicy Lechmy Startu Gniezno zapowiadają walkę o coś więcej niż tylko o utrzymanie. Sebastian Ułamek dodatkowo potwierdza, że lubi gnieźnieński owal i c(...)
0
Dawid Dąbek żużlowy certyfikat posiada dopiero od zeszłego roku. Do tej pory mieliśmy okazję go oglądać jedynie w zawodach młodzieżowych. Niespełna 18-letni zawodnik na tegoroczny (...)
0
Antonio Lindbaeck to zawodnik lubiany przez gnieźnieńskich kibiców. Także on w Grodzie Lecha czuje się dobrze, więc podjął decyzję o przedłużeniu kontraktu z beniaminkiem Enea Eks(...)
0
Lechma Start Gniezno uruchomił kolejny projekt. Tym razem, całkowicie ze swojej inicjatywy, beniaminek Enea Ekstraligi postanowił promować stołeczność Grodu Lecha. W ostatnim czasi(...)
0
Piotr Świderski wzmocnił w okresie transferowym Lechma Start Gniezno. Były zawodnik m.in. klubów z Wrocławia i Tarnowa stawia przed sobą bardzo ambitne cele i liczy na udany sezon (...)
0
Znamy już dokładną datę VI Indywidualnego Turnieju Żużlowego ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski?. Jak mówił prezes Startu Gniezno S.A. ? Arkadiusz Rusiecki ? n(...)
0
W sobotę w gnieźnieńskiej Restauracji ?Kasyno? odbył się III Charytatywny Bal Żużlowca. Głównym jego celem było wsparcie projektu ?START na start?, w ramach którego klub z Wrzesińs(...)
0
Kolejna gnieźnieńska Speedway Gala przeszła do historii. Jak więc w tym roku bawili się kibice?(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com