Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Dariusz Imbierowicz - menadżer nowego klubu Simona Gustafssona - Startu Gniezno zabrał głos w sprawie spekulacji o stanie zdrowia młodego Szweda. Mówiło się o podejrzeniu zapalenia(...)
0
Na kilka dni przed rozpoczęciem walki o insygnia gnieźnieńskiego grodu doszło do zmian w obsadzie pretendentów do tytułu. Miejsce kontuzjowanego Damiana Balińskiego oraz mających p(...)
0
Zwycięstwem Startu Gniezno 53:37 zakończyło się pierwsze tegoroczne spotkanie gnieźnian z rybniczanami. Już w najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżu, który odbędzie się na torze p(...)
0
Niezwykle interesująco zapowiada się poniedziałkowe starcie pomiędzy Lokomotivem Daugavpils a Startem Gniezno w ramach III kolejki zmagań o Drużynowe Mistrzostwo I ligi. Trenerzy o(...)
0
W niedzielnym barażu w Częstochowie, doszło do złamania jednego z przepisów regulaminu. Marcel Kajzer zastąpił w jednej z gonitw Artura Czają, który zakończył mecz tylko na dwóch s(...)
0
Niedawno dowiedzieliśmy się o przełożeniu IV kolejki I i II ligi żużlowej, która planowana była na 1 maja. W tym samym dniu w Watykanie dojdzie do beatyfikacji Jana Pawła II i to b(...)
0
W minioną niedzielę cenne zwycięstwo w Gdańsku zanotowali żużlowcy Startu Gniezno. 10 kwietnia przyjdzie im zainaugurować sezon przed własną publicznością. Rywalem Startu będzie w (...)
0
Ostatnie spotkanie ligowe Orła Łódź przed własną publicznością w sezonie 2011 zapowiada się bardzo interesująco, bowiem rywalem podopiecznych Janusza Ślączki będzie zespół gnieźnie(...)
0
Minimalnym zwycięstwem grudziądzkiego GTŻ-u 46:44 zakończyło się najciekawsze spotkanie V kolejki I ligi. Gości do zwycięstwa poprowadzili Tomasz Chrzanowski oraz Krzysztof Buczkow(...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się przełożone spotkanie GTŻ-u Grudziądz ze Startem Gniezno. W składzie gospodarzy bez zmian personalnych, natomiast w szeregach gości znajduje (...)
0
Znamy już awizowane składy na najciekawiej zapowiadające się spotkanie X kolejki rozgrywek I ligi. Lider z Grudziądza podejmować będzie powracającą do walki o awans ekipę Startu Gn(...)
0
4 czerwca na torze w Gnieźnie odbędzie się IV edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Do listy startowej imprezy ostatnio dołączył Andreas Jonsson. Na dzień dzisiejszy swój s(...)
0
Powiększyła się kadra walczącego o awans do Speedway Ekstraligi, Startu Gniezno. Kolejnym zawodnikiem pozyskanym w trakcie trwania sezonu został Jesper B. Monberg. Wcześniej podobn(...)
0
W najbliższą niedzielę Start Gniezno podejmował będzie na własnym torze GTŻ Grudziądz. W dalszej części newsa prezentujemy składy awizowane na to spotkanie.(...)
0
W najbliższą niedzielę w Gdańsku dojdzie do bardzo interesującego spotkania pomiędzy miejscowym Lotos Wybrzeżem a Startem Gniezno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. (...)
0
Arkadiusz Rusiecki postanowił ostro odnieść się do walki o Kacpra Gomólskiego, w której uczestniczy Falubaz Zielona Góra oraz PGE Marma Rzeszów. (...)
0
Starcie Wybrzeża Gdańsk z gnieźnieńskim Startem jest niewątpliwie hitem pierwszej kolejki spotkań o Drużynowe Mistrzostwo I ligi. Gospodarze wzmocnieni Mikaelem Maxem jasno deklaru(...)
0
Od kilku tygodni Marma Hadykówka Rzeszów stara się o pozyskanie jednego z czołowych polskich juniorów, który byłby gwarantem punktów meczowych. Na celowniku prezes Półtorak znajduj(...)
0
Po przegranym w ostatnią niedzielę meczu z Lotosem Wybrzeże Gdańsk na posiedzeniu zarządu Towarzystwa Żużlowego Start klub Start Gniezno wystosował oficjalne oświadczenie na temat (...)
0
IV edycja Indywidualnego Turnieju Żużlowego o Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski przeszła do historii. Kilka dni przed rozpoczęciem imprezy nastąpiły zmiany w obs(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com