Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Nie najlepsze wieści dotarły do nas z Wysp Brytyjskich. W wyniku upadku podczas meczu ligi brytyjskiej, kontuzji kości łódeczkowatej w nadgarstku doznał David Watt. Na razie nie wi(...)
0
We wtorek czeka nas pierwsze w tym roku ściganie na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej. Lechma Start Gniezno zmierzy się towarzysko ze Stalą Gorzów Wlkp. Początek treningu punkto(...)
0
Choć aura panująca w Gnieźnie uniemożliwiła w ostatnich dniach zawodnikom Lechma Startu treningi na własnym torze, to wszystko wskazuje, że szybko nadrobią oni te zaległości. W nad(...)
0
12 lat temu
28 marca odbyła się ostatnia sesja treningowa Lechma Startu Gniezno przed świętami Wielkiej Nocy. Tego dnia do Gniezna zawitał m.in. Matej Zagar, dla którego była to okazja do spro(...)
0
Do 29 marca miała potrwać sprzedaż karnetów na sezon 2013. Tymczasem klub z Wrzesińskiej postanowił zrobić swoim kibicom niespodziankę i zdecydował się na jej przedłużenie. Co ważn(...)
0
Start Gniezno ma za sobą już pierwsze treningi na własnym obiekcie. Już niebawem zaś "Startowcy" maja w planie rozegranie sparingów przygotowujących do rozgrywek ligowych.(...)
0
Jak już informowaliśmy, mecz Lechma Startu Gniezno z Betardem Spartą Wrocław, pierwotnie zaplanowany na 1 kwietnia, został przełożony (podobnie zresztą jak pozostałe spotkania pier(...)
0
Wciąż prowadzona jest sprzedaż karnetów na mecze Lechma Startu Gniezno w Enea Ekstralidze. Abonamentowe wejściówki cieszą się sporym powodzeniem kibiców, którzy do tej pory nabyli (...)
0
Pogoda po raz kolejny pokrzyżowała plany żużlowcom. Opady śniegu sprawiły, że nie dojdą do skutku zaplanowane na czwartek i piątek sparingi Lechma Startu Gniezno z Unibaxem Toruń.(...)
0
Już 1 kwietnia, w lany poniedziałek, żużlowcy Lechma Startu Gniezno rozpoczną rozgrywki Enea Ekstraligi 2013. W pierwszym po trzynastu latach meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej(...)
0
Oficjalna strona Startu Gniezno informuje, że w najbliższą środę - 20 marca odbędzie się spotkanie organizacyjne wolontariuszy i służby informacyjnej.(...)
0
Znamy już godzinę inauguracyjnego meczu drużyny Lechma Startu Gniezno w Enea Ekstralidze. W Poniedziałek Wielkanocny (1 kwietnia) podopieczni trenera Lecha Kędziory zmierzą się na (...)
0
14 marca w Centrum Olimpijskim w Warszawie rozpoczęły się XI Dni Marketingu Sportowego ? branżowego spotkania specjalistów biznesu sportowego. Wśród prelegentów i panelistów konfer(...)
0
Zaplanowane na najbliższy weekend treningi punktowane Lechma Startu z toruńskim Unibaksem z powodu niekorzystnej pogody zostały przełożone na przyszły tydzień. We wtorek (19 marca)(...)
0
W poniedziałek rozpoczęła się wymiana voucherów na karnety. Sprzedaż stałych wejściówek zakończy się 29 marca. Klub poinformował również, że dystrybucja biletów na pierwszy mecz li(...)
0
Zawodnicy Unibaxu Toruń już w zeszłym tygodniu mieli okazję do przeprowadzenia pierwszego treningu na własnym torze. Niestety, okazuje się, że w obecnym tygodniu "Anioły" nie będą (...)
0
Damian Adamczak opuścił w przerwie zimowej Orła Łódź i zasilił Lechma Start Gniezno. Młody zawodnik wierzy, że zdoła przebić się do składu beniaminka Enea Ekstraligi.(...)
0
W niedzielę w bazylice prymasowskiej w Gnieźnie odbyła się msza święta o pomyślność Lechma Startu w zbliżającym się sezonie. Eucharystię sprawowali: proboszcz parafii pw. Wniebowzi(...)
0
Już za niespełna miesiąc pierwsze spotkania ligowe na polskich torach. W przerwie zimowej dokonano wielu zaskakujących transferów. Ciekawy sezon zapowiada się w Enea Ekstralidze. K(...)
0
Mimo nie najlepszej pogody żużlowcy Lechma Startu Gniezno nie odpuszczają z treningami i, podobnie jak wczoraj, także dziś postanowili wyjechać na tor przy Wrzesińskiej. W tej chwi(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com