Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę Stadion Miejski przy Wrzesińskiej będzie areną kolejnych w tym roku ekstraligowych emocji. Do Gniezna zawita wciąż aktualny Drużynowy Mistrz Polski ? Unia Ta(...)
0
Dziewiątego czerwca Lechma Start Gniezno, w zaległym spotkaniu VII kolejki Enea Ekstraligi, podejmie wciąż aktualnego Drużynowego Mistrza Polski ? Unię Tarnów. W Dniu Dziecka rozpo(...)
0
W najbliższą niedziele Start Gniezno podejmować będzie Unibax Toruń. Znamy już awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W niedzielę odbyła się kolejna, już 8. runda Enea Ekstraligi. Po zaskakująco wyrównanym meczu w Częstochowie, Włókniarz wygrał z przyjezdnym Startem Gniezno 50:40. Drużyna gości ni(...)
0
8. kolejka Enea Ekstraligi już za nami. Na torze w Częstochowie, Włókniarz podejmował ekipę z Gniezna. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 50:40. (...)
0
Co blondynka robi na trybunach? Dopinguje, obserwuje i wyciąga wnioski...(...)
0
Sezon ligowy trwa w najlepsze. Pogoda sprzyja rozgrywkom żużlowym. Już w niedzielę kolejna dawka sportowych emocji. Lechma Start Gniezno podejmować będzie na swoim torze zespół Uni(...)
0
W najbliższą niedzielę czekają nas kolejne emocje ligowe na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej. Tym razem do Pierwszej Stolicy Polski zawita wciąż aktualny Drużynowy Mistrz Polsk(...)
0
Rada Nadzorcza oraz Zarząd Spółki Akcyjnej Start Gniezno podjęły decyzję o przyjęciu rezygnacji Lecha Kędziory ze stanowiska trenera ekstraligowej drużyny Lechma Startu Gniezno. Je(...)
0
Wczoraj w Gnieźnie żużlowcy PGE Marmy Rzeszów wywalczyli kolejne dwa ligowe punkty. Swojej radości po tym sukcesie nie krył Rafał Okoniewski, który był jednym z ojców sukcesu Żuraw(...)
0
W niedzielę kolejna porcja ligowych zmagań. W Gnieźnie podopieczni trenera Lecha Kędziory podejmować będą drużynę PGE Marmy Rzeszów.(...)
0
W najbliższą niedzielę Lechma Start Gniezno podejmie PGE Marmę Rzeszów. Znane są już awizowane składy na to spotkanie. W Grodzie Lecha pojawi się m.in. były mistrz świata, Nicki Pe(...)
0
We wtorek rozpocznie się sprzedaż biletów na niedzielny mecz Lechma Startu Gniezno z PGE Marmą Rzeszów (początek o godz. 18.15). Działacze klubu z Wrzesińskiej postanowili zachować(...)
0
Zwycięstwem ekipy z Gniezna zakończył się zaległy mecz I kolejki Enea Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław. Orły pokonały swoich gości w stosunku 49:41.(...)
0
Z powodu złych warunków atmosferycznych odwołana została I kolejka Enea Ekstraligi, w której Lechma Start Gniezno podejmować miał Betard Spartę Wrocław. Już jutro obie ekipy spotk(...)
0
W meczu III kolejki Enea Ekstraligi Lechma Start Gniezno uległ na swoim torze zielonogórskiej ekipie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 30:60.(...)
0
Kibice w Grodzie Lecha czekali 13 lat na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W wyniku przełożenia dwóch pierwszych ligowych kolejek, żużlowcy z Gniezna w Enea Ekstralidze zadeb(...)
0
W niedzielę zespół Lechma Startu Gniezno będzie podejmować na swoim torze ekipę Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Dziś poznaliśmy awizowane na to spotkanie składy obu drużyn.(...)
0
Nie najlepsze wieści dotarły do nas z Wysp Brytyjskich. W wyniku upadku podczas meczu ligi brytyjskiej, kontuzji kości łódeczkowatej w nadgarstku doznał David Watt. Na razie nie wi(...)
0
We wtorek czeka nas pierwsze w tym roku ściganie na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej. Lechma Start Gniezno zmierzy się towarzysko ze Stalą Gorzów Wlkp. Początek treningu punkto(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com