Wczoraj o 20:30
LIVE
Leicester Lions
Birmingham Brummies
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
START GNIEZNO - Wiadomości
0
W najbliższą niedzielę tj. 22 kwietnia dojdzie do meczu w ramach 3 kolejki rozgrywek I ligi. W meczu tym Start Gniezno podejmie u siebie żużlowców z Lublina. Znamy awizowane składy(...)
0
Tylko osiem punktów w meczu inauguracyjnym w barwach Startu Gniezno zdobył uczestnik cyklu Grand Prix - Bjarne Pedersen. Jego zespół pokonał Orła Łódź 50:40 i Duńczyk ma świadomość(...)
0
W wielkanocny poniedziałek o godznie 15:00 na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się inauguracyjny mecz I Ligi: Lechma Start Gniezno - Orzeł Łódź. Kasy stadiono(...)
0
Zaplanowane na najbliższy weekend treningi punktowane pomiędzy Startem Gniezno, a Stalą Gorzów zostają odwołane. Wiąże się to z tym, iż aż troje gnieźnieńskich zawodników przebywać(...)
0
Niedawno zakończył się trening punktowany Stal Gorzów- Lotos Wybrzeże Gdańsk, w trakcie którego ubiegłoroczni brązowi medaliści DMP rozbili drużynę z Gdańska 64:26. Znamy już jedna(...)
0
Nowy nabytek gnieźnieńskiego Startu, tegoroczny uczestnik cyklu Grand Prix Antonio Lindbaeck, spotka się w nadchodzącym tygodniu z kibicami. 6 marca we wrzesińskim klubie "BEST" or(...)
0
Najmłodsi zawodnicy czerwono-czarnych, wraz z trenerem Lechem Kędziorą i Adamem Skórnickim, udali się na obóz narciarski do Szklarskiej Poręby. Jego głównym elementem są zajęcia z (...)
0
Szwed Antonio Lindbaeck w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw klubu Start Gniezno. Jak podkreśla 'Toninio', będący pod wielkim wrażeniem gnieźnieńskich kibiców już dzisiaj nie (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała dziś decyzję odnośnie odwołań klubów z Częstochowy, Wrocławia, Tarnowa, Gniezna, Krakowa, Bydgoszczy oraz Ostrowa. Sprawa dotyczy kar jakie G(...)
0
Gnieźnieńscy kibice dzielą się tym co najcenniejsze! Przez cały luty br. odbywać się będzie wspólna akcja krwiodawstwa organizowana przez Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno oraz Pun(...)
0
Zakończyła się budowa składu Lechmy Startu Gniezno. Ostatnim zawodnikiem, który parafował umowę z gnieźnieńskim zespołem jest Adam Shields. Doświadczony Australijczyk będzie pełnił(...)
0
Na 10.02 o godz. 19:00 zaplanowana została Speedway Gala, na której to przedstawieni będą zawodnicy Lechmy Startu Gniezno. Miejscem prezentacji po raz pierwszy w historii Startu bę(...)
0
Niespełna 18-letni Oskar Fajfer od przyszłego sezonu będzie numerem jeden wśród juniorów Startu Gniezno. Wszystko to za sprawa przenosin innego gnieźnieńskiego młodzieżowca do ekst(...)
0
Jak się okazuje przed nadchodzącym sezonem gnieźnieński tor żużlowy ma duże powodzenie wśród czołowych drużyn Enea Speedway Ekstraligi. Chęć skorzystania z obiektu przy ul.Wrzesińs(...)
0
Wychowanek Startu Gniezno - Marcin Wawrzyniak, najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu zostanie przedstawiony jako zawodnik drugoligowej Polonii Piła. Młodzieżowiec w swoim wypoż(...)
0
Emocjonujące spotkanie GTŻ-u Grudziądz ze Startem Gniezno zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych w stosunku 46:44. Po zakończeniu meczu poprosiliśmy o kilka słów komentarza zaw(...)
0
Juniorzy Polonii Bydgoszcz wykorzystali atut swojego toru i wygrali Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski. Bydgoszczanie zdobyli 23 punkty. Srebrne medale zdobyli zawodnicy Star(...)
0
Milowy krok w stronę ekstraligi poczyniła dzisiaj ekipa bydgoskiej Polonii pokonując w Gnieźnie miejscowy Start 47:43. Gości do zwycięstwa poprowadzili Grzegorz Walasek oraz Denis (...)
0
Na takie mecze czeka się cały sezon, bezpośrednie starcie dwóch najpoważniejszych kandydatów do zajęcia drugiego miejsca w tabeli pierwszej ligi, Start Gniezno vs Lotos Wybrzeże Gd(...)