Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
W zakończonych przed chwilą zawodach o Koronę Bolesława Chrobrego - pierwszego króla polski, rozgrywanych w Gnieźnie zwyciężył XXXXX. Dalsze miejsca w finale zajęli Tomasz Gollob, (...)
0
Wedle ostatnich doniesień prasowych, Tauron Azoty Tarnów szykuje bardzo silną drużynę na nowy sezon, która ma włączyć się do walki o złoto DMP 2012. "Jaskółkom" brakowało tylko kla(...)
0
Jedyną niewiadomą w zespole Startu Gniezno było pozostanie lub nie Anglika Scotta Nichollsa. Sprawa ta jednak zakończyła się pomyślnie dla gnieźnian, którzy zdołali zatrzymać Nicho(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 10 kolejki Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe GTŻ Grudziądz w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polonia Bydgoszcz obniżyła ceny biletów na mecz ze Startem Gniezno, który odbędzie się 25 września o godzinie 18:00. Znamy także ceny wejściówek na finał MDMP, który z kolei zostan(...)
0
Awizowane składy na niedzielny hit kolejki w Gnieźnie zostały podane. Spotkanie kandydatów do awansu zapowiada się pasjonująco, gnieźnianie są żadni rewanżu po ostatniej porażce na(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 11 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Start Gniezno w stosunku 57:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Horror - to najlepsze określenie meczu pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Startem Gniezno. Niestety dla żużlowców z Gniezna nie zakończył się on szczęśliwie pomimo tego, że jeszcze(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego zbada sprawę zastępstwa zawodnika za Krzysztofa Jabłońskiego. Start Gniezno korzystał z takiego przepisu, jednak żużlowiec z powodzeniem startował w(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 16 kolejki Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Pierwsze spotkanie barażowe o prawo startów w przyszłorocznych rozgrywkach Speedway Ekstraligi odbędzie się w najbliższą niedzielę w Gnieźnie, gdzie miejscowy Start mierzyć się będ(...)
0
Pokrzepiony wyjazdowym zwycięstwem zespół Startu Gniezno w najbliższą niedzielę podejmować będzie borykający się z kłopotami finansowymi zespół KS-u ROW-u Rybnik. Rybniczanie awizu(...)
0
Pomocna dłoń do swoich rywali zza miedzy wyciąga Start Gniezno. Jak poinformowała oficjalna strona poznańskiego klubu, Lechma rozegra najprawdopodobniej jedno ze spotkań barażowych(...)
0
Ubiegłoroczne spotkania pomiędzy zespołami z Grudziądza oraz Gniezna dostarczyły kibicom ogromnych emocji, dwukrotnie losy spotkania ważyły się w ostatnich biegach. Nieco ponad 24 (...)
0
12 lat temu
Wczoraj wylosowano także terminarz rozgrywek I ligi. Na inaugurację najciekawiej zapowiadają się pojedynki w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Polonia podejmować będzie Lokomotiv Daugavp(...)
0
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się gnieźnieńska VII Speedway Gala, która odbyła się wczoraj w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki. Kibice na imprezę przybyli bardzo (...)
0
Start Gniezno nie złożyło wymaganych dokumentów dotyczących Michała Szczepaniaka oraz Taia Woffindena. Klub nie ukrywa, iż ma zaległości finansowe wobec wyżej wymienionych. Jak inf(...)
0
Sezon żużlowy już dawno za nami a nadal nie ucichł echa barażowego spotkania pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Startem Gniezno. Przypomnijmy, iż goście wnioskowali o zweryfikowani(...)
0
Niedzielne spotkanie Startu Gniezno z Wybrzeżem Gdańsk zadecyduje o rozstawieniu zespołów w fazie Play-Off. Ogromne emocje w Gnieźnie gwarantowane, a pierwszym zaskoczeniem są awiz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 4 kolejki Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Start Gniezno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com