Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
W piątek sezon treningowy w Polsce zainaugurowali żużlowcy Startu Gniezno. Wśród zawodników, którzy pojawili się na torze był Kacper Gomólski. Młodzieżowiec Startu nie ukrywał swoj(...)
0
Za tydzień, w sobotę 12 marca w kaplicy kościoła pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie odbędzie się msza św. za pomyślność w nadchodzącym sezonie miejscowego Startu. Gnieźnieński k(...)
0
Speedway Gala 2011 połączona z prezentacją drużyny Startu odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:30 w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie. Wstęp na pi(...)
0
Simon Gustafsson od nowego sezonu będzie zdobywał punkty na pierwszoligowym froncie - w Starcie Gniezno, gdzie ma zastąpić miejsce swojego rodaka - Linusa Sundstroema. Syn znakomit(...)
0
Martin Smoliński związał się kontraktem z gnieźnieńskim Startem. Wielokrotny Indywidualny Mistrz Niemiec w zespole z pierwszej stolicy pełnił będzie rolę zawodnika oczekującego. (...)
0
Działacze Startu Gniezno są już zapewne zmęczeni wielokrotnymi pogłoskami o ewentualnym transferze Kacpra Gomólskiego do któregoś z klubów ekstraligowych. Pojawiła się jednak jeszc(...)
0
Zgodnie z przewidywaniami nowym trenerem gnieźnieńskiego Startu został Lech Kędziora. Potwierdziły się również wcześniejsze doniesienia o pozostaniu w zespole Michała Szczepaniaka (...)
0
Dwójka naszych rodaków uzupełniła dzisiaj skład Valsarny Hagfors. Są to Krzysztof Jabłoński, a także Adrian Gomólski. Ten pierwszy ma już za sobą starty w tym klubie, natomiast Gom(...)
0
W sobotę rano, po długich kilkutygodniowych zmaganiach z ciężką chorobą zmarł wieloletni współpracownik i przyjaciel Startu Gniezno - Jerzy Kujawski. Miał 58 lat... Portal Zuzelend(...)
0
Pod koniec września ogłoszono, że jedna z rund przyszłorocznych zmagań o tytuł najlepszego młodzieżowca świata odbędzie się w Gnieźnie. Początkowo miała być to druga runda zaplanow(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się przedostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski, która odbyła się dzisiaj w Gnieźn(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com