Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Speedway Gala 2011 połączona z prezentacją drużyny Startu odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:30 w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie. Wstęp na pi(...)
0
Simon Gustafsson od nowego sezonu będzie zdobywał punkty na pierwszoligowym froncie - w Starcie Gniezno, gdzie ma zastąpić miejsce swojego rodaka - Linusa Sundstroema. Syn znakomit(...)
0
Martin Smoliński związał się kontraktem z gnieźnieńskim Startem. Wielokrotny Indywidualny Mistrz Niemiec w zespole z pierwszej stolicy pełnił będzie rolę zawodnika oczekującego. (...)
0
Działacze Startu Gniezno są już zapewne zmęczeni wielokrotnymi pogłoskami o ewentualnym transferze Kacpra Gomólskiego do któregoś z klubów ekstraligowych. Pojawiła się jednak jeszc(...)
0
Zgodnie z przewidywaniami nowym trenerem gnieźnieńskiego Startu został Lech Kędziora. Potwierdziły się również wcześniejsze doniesienia o pozostaniu w zespole Michała Szczepaniaka (...)
0
Dwójka naszych rodaków uzupełniła dzisiaj skład Valsarny Hagfors. Są to Krzysztof Jabłoński, a także Adrian Gomólski. Ten pierwszy ma już za sobą starty w tym klubie, natomiast Gom(...)
0
W sobotę rano, po długich kilkutygodniowych zmaganiach z ciężką chorobą zmarł wieloletni współpracownik i przyjaciel Startu Gniezno - Jerzy Kujawski. Miał 58 lat... Portal Zuzelend(...)
0
Pod koniec września ogłoszono, że jedna z rund przyszłorocznych zmagań o tytuł najlepszego młodzieżowca świata odbędzie się w Gnieźnie. Początkowo miała być to druga runda zaplanow(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyła się przedostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski, która odbyła się dzisiaj w Gnieźn(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com