Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
W niedzielę 10 sierpnia Carbon Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę KMŻ - tu Lublin. Znamy już obsadę tej konfrontacji.(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu bydgoska Polonia pokonała gnieźnieński Start 57:33.(...)
0
Już w najbliższą niedziele GKM Grudziądz zainauguruje rozgrywki ligowe spotkaniem ze Startem Gniezno. Mecz przy ulicy Hallera rozpocznie się o godzinie 16:00.(...)
0
Już jutro o godzinie 16:30 odbędzie się trening punktowany ekipy MDM Komputery ŻKS Ostrovia z drużyną Carbonu Startu Gniezno, włodarze obu zespołów podali awizowane składy na to s(...)
0
Już dziś trener Robert Kempiński będzie miał okazję, aby zobaczyć swoich podopiecznych w akcji na torze. GKM Grudziądz zaliczy dziś swój pierwszy sparing.(...)
0
Sobotni trening punktowany pomiędzy FOGO Unią Leszno, a Startem Gniezno ze względu na niekorzystne prognozy został przełożony na piątek tj. 14 marca. Zawody rozpoczną się o godzini(...)
1
Już za niecałe dwa miesiące rozpoczniemy sezon ligowy 2014, którego zapewne każdy z nas się nie może doczekać. W pierwszej lidze zapowiada się atrakcyjny sezon. Które zespoły wyglą(...)
0
Końcówka mijającego sezonu dla Tomasza Gapińskiego z gorzowskiej Stali była imponująca dlatego też zawodnik chcąc aby jego forma eksplodowała już z początkiem rozgrywek pilnie przy(...)
0
Dziewiętnastoletni Adrian Gała będzie w nadchodzącym sezonie podstawowym juniorem Gnieźnieńskiego Startu po tym jak szeregi tego klubu opuścił dotychczasowy lider na tej pozycji, O(...)
0
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o przyznaniu licencji nadzorowanej drużynie Startu Gniezno, tym samym działacze gnieźnieńskiego klubu ogłosili kadrę na sezon (...)
0
Start Gniezno skompletował przyszłoroczny skład lecz wyszytkie nazwiska zostaną ogłoszone dopiero po decyzji ZG PZM w sprawie przyznania licencji nadzorowanej. Powód późniejszego u(...)
0
W ostatnich dniach głośno jest o sporze pomiędzy Oskarem Fajferem a Startem Gniezno. Zawodnik chce odejść za darmo do ekstraligowego klubu, jednak Start oczekuje zapłaty ekwiwalent(...)
0
Sporą niespodziankę sprawili swoim kibicom bydgoscy zawodnicy. Gryfy osłabione brakiem Grega Hancocka pokonały gnieźnieńskich gospodarzy i nie przeszkodziła im w tym nawet... awari(...)
0
Historyczne Derby Wielkopolski okazały się być bardzo ciekawym i zaciętym pojedynkiem. Dopiero ostatni bieg wskazał zwycięzcę. Lechma Start Gniezno minimalnie uległa rywalom. Mecz (...)
0
W niedzielę podczas kolejnej żużlowej niedzieli, drużyna Lechma Startu Gniezno podejmie na swoim torze ekipę Unii Leszno. Historyczne Derby Wielkopolski dla gnieźnian będą jednak m(...)
0
W bardzo ważnym dla obu ekip meczu Enea Ekstraligi Lechma Start Gniezno na swoim torze zremisował ze Stalą Gorzów. (...)
0
Kolejna żużlowca niedziela zbliża się wielkimi krokami. Lechma Start Gniezno po porażce z bonusem z Unią Tarnów, liczy na dobry występ. Punkty gnieźnianom są potrzebne, jak tlen, b(...)
0
Przed nami kolejna żużlowa niedziela. Po zdobyciu punktu bonusowego w Tarnowie, Lechma Start Gniezno podejmować będzie na swoim torze ekipę Stali Gorzów. Poniżej prezentujemy awizo(...)
0
Drużyna Lechma Startu Gniezno wysoko przegrała na swoim torze z częstochowskimi Lwami. Mecz zakończył się wynikiem 35:55, co bardzo utrudnia gnieźnianom dalszą walkę o ekstraligowy(...)
0
Lechma Start Gniezno w kolejnym meczu ligowym podejmować będzie na swoim torze zespół z Częstochowy. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com