Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
IV edycja Indywidualnego Turnieju Żużlowego o Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski przeszła do historii. Kilka dni przed rozpoczęciem imprezy nastąpiły zmiany w obs(...)
0
Czy ktoś spodziewał się, że skazywany na pożarcie Start Gniezno wygra w Częstochowie? Dopiero w ostatnim biegu częstochowianie zdołali zmniejszyć sześciopunktową stratę i utrzymać (...)
0
W odbywającej się dzisiaj II rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Poznaniu kontuzji nabawił się żużlowiec Startu Gniezno - Kacper Gomólski.(...)
0
Wczoraj poznaliśmy prawie cały skład w jakim w nowym sezonie startował będzie Start Gniezno. Wśród zakontraktowanych zawodników znalazł się Adam Skórnicki, który ostatni rok spędzi(...)
0
Już za kilkanaście minut w Grudziądzu dojdzie do rozegrania zaległego meczu 1 ligi pomiędzy miejscowym GTŻ-em a Startem Gniezno. Zapraszamy Państwa na relacje na żywo.(...)
0
Wczoraj w gnieźnieńskim Hotelu Lech odbyło się uroczyste spotkanie, na którym podsumowano tegoroczny sezon w wykonaniu Startu Gniezno. Udział w nim wzięli członkowie Towarzystwa Żu(...)
0
W niedzielne popołudnie do Grudziądza zawitała drużyna Startu Gniezno, aby zmierzyć się z miejscowym GTŻ w meczu X rundy o Drużynowe Mistrzostwo I ligi. Niespodziewanie zwycięsko z(...)
0
"Gazeta Pomorska" oprócz najwyższej klasy rozgrywkowej obliczyła także symulację dla rozgrywek 1 ligi. Tam bezkonkurencyjna jest Polonia Bydgoszcz, a daleko za bydgoszczanami Wybrz(...)
0
Cenne zwycięstwo odniosła ekipa Startu Gniezno minionej niedzieli pokonując KS ROW Rybnik 53:37. Z bardzo dobrej strony w zawodach zaprezentował się Kacper Gomólski, spory potencja(...)
0
Niemal pewne jest to, że w sezonie 2012 Kacper Gomólski reprezentować będzie barwy ekstraligowej Unii Tarnów. Działacze macierzystego klubu zawodnika - Startu Gniezno doszli do por(...)
0
Decyzją Zespołu ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2012 Polskiego Związku Motorowego, Towarzystwo Żużlowe "START" Gniezno otrzymało lice(...)
0
Niedzielny spotkanie częstochowskich Lwów z gnieźnieńskimi Orłami rozstrzygnie ostatnią niewiadomą sezonu 2011. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na drugi mecz barażowy, którego (...)
0
13 lat temu
W mijającym sezonie kapitanem Startu Gniezno był Krzysztof Jabłoński, lecz po tym jak gnieźnieńskiemu zespołowi nie udało się awansować do Speedway Ekstraligi Jabłoński zdecydował (...)
0
Czteropunktowym zwycięstwem Włókniarza Częstochowa zakończyło się pierwsze spotkanie barażowe o prawo startów w ekstralidze, które miało miejsce wczoraj na torze w Gnieźnie. Gości (...)
0
Już tylko kilka godzin dzieli gnieźnieńskich kibiców od oficjalnego przedstawienia nazwisk nowych zawodników Towarzystwa Żużlowego Start. O godzinie 19 rozpocznie się gala Złote Or(...)
0
Sezon dobiega końca, większość rozstrzygnięć jest już znana, jedną z ostatnich niewiadomych pozostaje nazwa ostatniego ekstraligowego klubu w sezonie 2012. Pierwsze spotkanie baraż(...)
0
Mikołaj Curyło (żużlowiec naszego portalu) został zaatakowany po meczu Polonii ze Startem w Gnieźnie. Młodzieżowca bydgoskiego klubu uderzyła i znieważyła... matka Kacpra Gomólskie(...)
0
Niedzielne spotkanie Startu Gniezno z Polonią Bydgoszcz zapowiada się niezwykle interesująco. Obie ekipy w tym roku jasno deklarują walkę o awans do Ekstraligi. Gnieźnianie w ostat(...)
0
300 tysięcy złotych przekaże Miasto Gniezno Towarzystwu Żużlowemu Start Gniezno. Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, władze miasta Gniezna poinform(...)
0
Bydgoskie ?Gryfy? po derbowym zwycięstwie nie popadają w euforię i są już myślami przy ligowym meczu w Gnieźnie z drużyną Startu. Poloniści będą pracować nad odpowiednim przygotowa(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com