Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
Adrian Miedziński postanowił ścigać się w nadchodzącym sezonie w brytyjskiej Elite League. Polak znalazł zatrudnienie w drużynie Poole Pirates, gdzie będzie partnerem swoich kolegó(...)
0
Adrian Miedziński staje się "specjalistą" od turniejów pożegnalnych. Po wygranej u Leigh Adamsa, dzisiaj triumfował na swoim torze u Jacka Krzyżaniaka. Za torunianinem uplasowali s(...)
0
Dziś w Krsko odbędzie się pierwsza runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Nasz kraj reprezentować będą Piotr Protasiewicz oraz Adrian Miedziński. Początek zawod(...)
0
Artur Czaja znowu pokazał się z bardzo dobrej strony w zmaganiach na lodzie. Zawodnik Włókniarza Częstochowa z 14 punktami zwyciężył w rozgrywanych na toruńskim lodowisku Tor-Tor m(...)
0
Po niezbyt udanym sezonie, wyborną końcówkę minionych rozgrywek odnotował wychowanek toruńskich "Aniołów" - Adrian Miedziński. Popularny "Miedziak" m.in. triumfował w turniejach po(...)
0
Za kilka chwil w Krsko rozpocznie się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach startuje dwójka Polaków - Piotr Protasiewicz oraz Adrian Miedziński. Zap(...)
0
Trwa właśnie kolejna gala mistrzów sportu połączona z plebiscytem Przeglądu Sportowego. Najważniejsze rozstrzygnięcia dopiero przed nami, lecz już teraz wręczono kilka nagród.(...)
0
Wysokie zwycięstwo na wyjeździe odnieśli dzisiaj zawodnicy Vargarny Norrkoeping, pokonując Lejonen 36:54. Dobry mecz zanotował Adrian Miedziński, który uzyskał 10 punktów. Najskute(...)
0
Kogo byście chcieli oglądać podczas Grand Prix Polski w Toruniu z dziką kartą? Zgłoszony przez stronę polską został Adrian Miedziński, jednak pojawiają się informacje, jakoby na dz(...)
0
Mimo wielu ofert od innych klubów, Ryan Sullivan, Adrian Miedziński i Chris Holder zostaną w Unibaxie Toruń i to przez kolejne trzy lata! Toruński żużel przez cały ten okres sponso(...)
0
Na kilka dni przed rozpoczęciem walki o insygnia gnieźnieńskiego grodu doszło do zmian w obsadzie pretendentów do tytułu. Miejsce kontuzjowanego Damiana Balińskiego oraz mających p(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 16 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się finał Złotego Kasku. Aż dziewięciu zawodników z listy startowej reprezentuje barwy klubów z I lub II ligi. Murowanym(...)
0
Dodatkowy wyścig musiał wyłonić zwycięzce Złotego Kasku 2011, który zakończył się przed momentem w Toruniu. Adrian Miedziński pokonał w nim Piotra Protasiewicza. Trzecie miejsce pr(...)
0
Znamy już składy drużyn awizowane na inauguracyjny mecz Speedway Ekstraligi w Zielonej Górze. Mecz Stelmetu Falubazu z Unibaxem Toruń odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie(...)
0
Doszedł wreszcie do skutku pożegnalny turniej Jacka Krzyżaniaka. Jego zwycięzcą został Adrian Miedziński o czym już Państwa informowaliśmy. Swego zadowolenia z przeprowadzenia impr(...)
0
Na sztucznie położonej nawierzchni w hali widowiskowej w Hearning odbył się dzisiaj pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten weekend turniejów. W piątkowy wieczór triumfował gospodarz(...)
0
Jarosław Hampel znalazł się w gronie 20 nominowanych do tytułu Sportowca Roku w 77. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. (...)
0
Nie milkną echa decyzji BSI, która sprzeciwiła się propozycji Polaków i zdecydowała, że podczas Grand Prix Polski pojedzie Australijczyk Darcy Ward a nie Adrian Miedziński. Przez 1(...)
0
Wczorajszy Złoty Kask padł łupem Adriana Miedzińskiego, zawodnika miejscowego Unibaxu. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego turnieju. Autorem zdjęć jest Mariusz Zwierz(...)
0
Krajowy lider toruńskich "Aniołów" - Adrian Miedziński, jest już po operacji zespolenia obojczyka. Teraz zawodnik czeka aż ból minie i będzie mógł wsiąść na motocykl. "Miedziak" de(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com