Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
251
Jak powszechnie wiadomo, że sporcie żużlowym bardzo często dochodzi do sytuacji kontrowersyjnych na torze a następnie do kontrowersyjnych decyzji sędziowskich. Każdy ma swój punkt (...)
0
Kacper Gomólski podczas spotkania w lidze duńskiej. Trójka toruńskich Aniołów w eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Świętochłowicach w czwartek. Zwycięstwo(...)
20
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do arcyciekawego pojedynku pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Torunianie podczas pierwszego spotkania 17 kwietnia na to(...)
40
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
2
Adrian Miedziński ostatnich zawodów przeciwko ROW-owi Rybnik nie może udać do udanych. Wychowanek toruńskiego Apatora zdobył trzy punkty w trzech startach a w jednym z biegów zosta(...)
1
Chris Holder podczas starć Poole Pirates z rywalami. Wtorkowa 5. kolejka w lidze szwedzkiej. Juniorzy podczas III rundy MIM Pomorza. Monster Energy Team zajmuje 5 miejsce w Speedw(...)
27
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a ROW-em Rybnik. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie to pierwszy pojedynek tych ekip (...)
0
Wtorek okazał się dniem rozgrywek 3. kolejki ligi szwedzkiej dla Aniołów. Toruńscy zawodnicy w półfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu i Krośnie- jak im poszło. Za(...)
3
Get Well Toruń rozgromił na swoim torze Betard Spartę Wrocław 60:30. Ekipa Jacka Gajewskiego tym samym zrehabilitowała się za sromotną porażkę w Gorzowie. W ekipie gospodarzy brylo(...)
176
22 maja o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a Betardem Spartą Wrocław. Twierdza przy ul. Pera Jonssona nie jest(...)
1089
W niedzielę na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany kolejny mecz ligowy pomiędzy Get Well Toruń a Betardem Spartą Wrocław. Warto dodać, że przed rokiem pomiędzy tymi ekipami na(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonała na słasnym torze drużynę Masarna Avesta w stosunku 47:43. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Jacob Thorssell zdobywca 11 punktów. Przemys(...)
2
Chris Holder zalicza kolejny udany występ w Pool Pirates. Toruńscy juniorzy w Turniejach Zaplecza Kadry Juniorów w Pile oraz Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza. Wys(...)
0
Beniaminek Masarna Avesta pokonało w meczu 2 rundy szwedzkiej Elitserien aktualnego mistrza Szwecji Elit Vetlandę 50:40. Z piątki Polaków, którzy wystąpili w tym spotkaniu najlepie(...)
220
8 maja o godzinie 19:30 na Stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do pojedynku Stali Gorzów z Get Well Toruń. Będzie to mecz V kolejki PGE Ekstraligi. Naprzeciw siebie stanął dwie(...)
13
Adrian Miedziński w ostatnim meczu na Motoarenie zaliczył solidny mecz zdobywając osiem punktów w pięciu startach. W ostatnim biegu wychowanek toruńskiego Apatora został wykluczony(...)
0
Kacper Gomólski zwycięzcą Malilla Challenge 2016. Toruński klub bez Grzegorza Walaska- będzie im go brakować? Paweł Przedpełski po finale krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku. Ja(...)
278
Get Well Toruń przed meczem z tarnowską Unią był wskazywany jako zdecydowany faworyt spotkania. Goście z Tarnowa pokazali jednak charakter i walczyli do końca, dzięki temu zniwelow(...)
3
Zawodnicy toruńskiego klubu nie żyją tylko kolejkami Ekstraligi. Biorą udział też w innych spotkaniach i doskonalą swoje umiejętności żużlowe. (...)
145
Adrian Miedziński z duchem walki, bogatszy o nowe doświadczenia, przystąpi do kolejnych spotkań w sezonie. Kacper Gomólski docenia osoby, które wierzą w jego możliwości. Igor Kope(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com