ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
56
W dzisiejszym dniu organizatorzy ostatniej rundy cyklu Grand Prix oficjalnie ogłosili, kto 5 października wystartuje w tych zawodach jako dzika karta. Zawodnikiem, który wystąpi z (...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
0
Zawodnikiem, który pojedzie z dziką kartą podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu jest Adrian Miedziński. Polak nie może zaliczyć tego sezonu do udanych, ale ma nadzieję na dobr(...)
124
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
0
Na torze stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu został rozegrany półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Adriana Miedzińskiego, na drugim miej(...)
51
Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończyły się zmagania w ramach ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Był to jedyny turniej, który udało się dziś rozegrać. Pozostałe zo(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
214
W poniedziałek, kilka minut po godz. 14 odbył się pierwszy trening na SGP Arenie Częstochowa. W zajęciach uczestniczyła prawie cała kadra drużyny Lwów.(...)
2
Przed startem ubiegłego sezonu Adrian Miedziński postanowił zmienić barwy klubowe. Wierny przez 16 lat swojemu matczynemu klubowi przeprowadził się do Częstochowy aby pod skrzydłam(...)
81
We wtorkowe popołudnie częstochowianie zamknęli skład na sezon 2019. Władze forBET Włókniarza podpisali umowy aż z pięcioma zawodnikami.(...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
0
W sobotnie popołudnie Michał Świącik poinformował o ustaleniu warunków kontraktu z Adrianem Miedzińskim na sezon 2019.(...)
167
Poznaliśmy już ostatniego zawodnika, który weźmie udział w jutrzejszym turnieju “60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Z Dziką Kartą wystartuje 27-letni Rosjanin, Artiom(...)
0
Już nadchodzącą niedzielę na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, będzie miał miejsce turniej „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Odbędzie się on na zasadzie zawodów(...)
103
Podczas niedzielnego rewanżowego pojedynku pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa a Betard Spartą Wrocław, prezes "Lwów", Michał Świącik, poinformował o ustaleniu szczegółów kontr(...)
151
Choć sezon ligowy w Krakowie już za nami, nie oznacza to wcale końca żużlowych wrażeń w tym roku. W minionym tygodniu, we wtorek i w środę, na torze w Nowej Hucie odbył się już tur(...)
2
Dwa zwycięstwa i w sumie pięć dużych punktów zdobyli zawodnicy Indianerny Kumla w dwumeczu z Masarną Avesta. Tym razem Indianie triumfowali na wyjeździe 43:47. Po raz kolejny dobry(...)