Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
Adrian Miedziński, który uczestniczył w makabrycznym wypadku podczas test meczu Polska-Czechy. Polak stracił na chwilę przytomność, na szczęście jego stan jest stabilny.(...)
0
Wczoraj na Motoarenie w Toruniu rozegrane zostały zawody Eurosport Speedway Best Pairs. Po wielu latach przerwy najlepsze parowe ściganie wróciło na żużlowe tory. Dla Polaków dod(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu rozbił beniaminka Enea Ekstraligi Lechmę Start Gniezno 62:28. Na pomeczowej konferencji przedstawiciele obydwu zespołów analizowali przebieg t(...)
0
Już dziś na stadionie bydgoskiej Polonii wielkie żużlowe święto - Derby Pomorza. W minioną niedzielę - pełniący rolę gościa w dzisiejszym spotkaniu - Unibax Toruń doznał pierwszej (...)
0
Wczoraj w Toruniu odbyła się konferencja prasowa Reprezentacji Polski przed zawodami Eurosport Speedway Best Pairs, które 8 czerwca odbędą się na MotoArenie. Na spotkaniu z dzienni(...)
0
Adrian Miedziński to bezapelacyjny bohater wczorajszego spotkania Unibaxu Toruń z PGE Marmą Rzeszów. Zawodnik z Grodu Kopernika w sześciu swoich startach zdobył komplet 18 punktów!(...)
0
W meczu 8. kolejki Enea Ekstraligi Unibax Toruń pewnie pokonał przed własną publicznością PGE Marmę Rzeszów 54:36. Na pomeczowej konferencji zadowolenia nie kryli żużlowcy i trener(...)
0
Zwycięstwem Adriana Miedzińskiego zakończył się pilski ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Nie jest to niespodzianką, gdyż wychowanek toruńskiego klubu należał d(...)
0
Już 8 czerwca na toruńskiej MotoArenie wielkie żużlowe wydarzenie - turniej Eurosport Speedway Best Pairs, który rodzi wśród kibiców czarnego sportu nadzieję na odrodzenie się trad(...)
0
Unibax Toruń we wczorajszym spotkaniu pokonał na własnym torze 50:40 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. Było to piąte zwycięstwo w piątym ligowym meczu "Aniołów". Zadowolenia nie uk(...)
0
W najbliższą niedzielę 5 maja zostanie rozegrana VI runda rozgrywek ENEA Ekstraligi. Spotkanie Unibax Toruń - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa rozpocznie się o godz. 18:30, a bramy(...)
0
Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończył się Finał Złotego Kasku, który był rozgrywany dziś na torze w Rawiczu. Zawodnik Unii Tarnów zwyciężył z trzynastoma punktami na koncie. Na(...)
0
Wczoraj Unibax Toruń pokonał na własnym torze Stal Gorzów 54:36. Przedstawiciele obydwu zespołów w kilku zdaniach skomentowali to, co wydarzyło się w niedzielne popołudnie na MotoA(...)
0
Adrian Miedziński (Unibax Toruń) okazał się bezkonkurencyjny w pierwszym w tym sezonie punktowanym treningu, który odbył się dzisiaj na MotoArenie. Trening miał formę turnieju indy(...)
0
Z dniem 1 marca w Centrum Handlowym Plaza ruszyło nowe stoisko Unibaxu Toruń. Tym samym Speedway Fan Shop na MotoArenie nie jest już jedynym punktem, w którym to można nabyć gadżet(...)
0
Niedawno działacze niemieckiego klubu MSC Diedenbergen Rockets zdecydowali, że z powodów organizacyjno - finansowych wycofają swoją drużynę z tegorocznych rozgrywek niemieckiej Spe(...)
0
Adrian Miedziński już w sobotę objechał swoje pierwsze w tym roku okrążenia na MotoArenie. Ma za sobą również pierwszy tegoroczny trening z drużyną "Aniołów". (...)
0
Pierwszy trening Unibaxu Toruń na MotoArenie w 2013 roku to już historia. Z zajęć na torze stadionu im. Mariana Rosego zadowoleni byli zawodnicy i menadżer klubu z Torunia - Sławom(...)
0
Zaczęło się! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Unibax Toruń dzisiaj o godzinie 13:00 odbył swój pierwszy trening na MotoArenie. Co warte podkreślenia - był to trening otwarty (...)
0
Unibax Toruń to drużyna, która w tym roku najszybciej wyjedzie na żużlowy tor na swoim własnym obiekcie. Już jutro na MotoArenie im. Mariana Rosego ponownie po ponad 5-miesięcznej (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com