Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
104
To będzie debiut dla Jacka Frątczaka w prowadzeniu Get Well Toruń podczas meczu ligowego. Przed nim niezwykle trudne zadanie ponieważ „Anioły” jadą do Leszna. Nowy manager od razu (...)
0
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim został rozegrany turniej Mistrzostw Polski Par Klubowych. Ze złotym medalem wyjechali zawodnicy Stali Gorzów. Natomiast po jednym z biegów dosz(...)
58
W najbliższą sobotę w Gustrow odbędzie się 2 runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Europy, w którym nie weźmie udziały Adrian Miedziński. (...)
114
Od niedzielnego meczu Get Well Toruń ? Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra przelała się fala gorzkiej krytyki pod adresem Adriana Miedziński. W całym tym zamieszaniu chodzi o sytuację (...)
0
Początek sezonu 2017 jest bardzo udany w wykonaniu Adriana Miedzińskiego. Wychowanek Apatora Toruń prezentuje wysoką formę zarówno w drużynowych jak i indywidualnych rozgrywkach. N(...)
1
Podczas meczu Get Well Toruń z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra doszło do fatalnego upadku w biegu czternastym. Na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia w jednym momencie spot(...)
118
Get Well Toruń w niedzielę zaliczył swoją trzecią porażkę na własnym torze w tym sezonie. Tym razem wygrała na Motoarenie ekipa Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Viktoria gości po r(...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
121
W niedzielę na Motoarenie o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny klasyk. Get Well Toruń podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Torunianie muszą już wygrywać wszystkie spotkania n(...)
0
Get Well Toruń jedzie do Stali Gorzów po pierwsze, powetować porażkę na własnym torze z pierwszego spotkania a po drugie aby zrewanżować się za przegrany finał Drużynowych Mistrzos(...)
0
Torunianie piątkową porażką w Częstochowie jeszcze bardziej skomplikowały sobie swoją sytuację w tabeli. Kolejnych punktów podopieczni Jacka Gajewskiego będą szukać u sąsiada z za (...)
110
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w zaległym spotkaniu 5. kolejki PGE Ekstraligi pokonał przed własną publicznością Get Well Toruń 52:38. Dla częstochowian to druga wygrana(...)
98
Get Well Toruń ma na swoim koncie cztery porażki i jedno upragnione zwycięstwo z ROW-em Rybnik przed własną publicznością. W najbliższą niedzielę ?Anioły? jadą szukać pierwszych li(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do pierwszych derbów Kujaw i Pomorza. Na stadionie przy Hallera w Grudziądzu, miejscowy GKM podejmie Get Well Toruń. Dla torunian będzie to kolej(...)
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik(...)
3
Całej czwórce Polaków jaka wystartowała w chorwackim Gorican w SEC Challenge udało się awansować do tegorocznego cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W zawodach triumfował (...)
4
Get Well Toruń ma na swoim koncie cztery porażki z rzędu. W najbliższą niedzielę ?Anioły? jadą szukać pierwszych ligowych punktów pod Jasną Górę gdzie zmierzą się z Włókniarzem Vit(...)
1
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 Get Well Toruń będzie szukał pierwszych ligowych punktów w Częstochowie. Włókniarz ma na swoim koncie już jedną wygraną przed własną pub(...)
0
Po ostatni meczu na Motoarenie Get Well Toruń bardzo skomplikował swoją sytuację w tabeli i z czterema porażkami na koncie zajmuje czwarte miejsce. Jednym z liderów gospodarzy w po(...)
0
Dzisiaj w ramach IV kolejki PGE Ekstraligi na Motoarenie w Toruniu zmierzył się u siebie Get Well Toruń z FOGO Unia Leszno. Spotkanie planowo miało rozpocząć się o 19, ale z racji (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com