Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
W kolejnym wtorkowym spotkaniu Elitserien, drużyna Piotra Protasiewicza - Indianerna Kumla po zaciętym meczu z Vargarną, zwyciężyła 47:43. "Pepe" w pięciu startach zdobył 10 punktó(...)
0
Liderem "Aniołów" we wczorajszym przegranym spotkaniu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra był Adrian Miedziński. Wychowanek torunian zdobył w sześciu startach 15 pkt. Mimo porażki, z(...)
0
Dramatycznie Adrian Miedziński zakończył pierwszy swój start. Po rozegranym biegu "Miedziak" nie opanował motocykla i upadł na tor. Jak się okazuje, prawdopodobnie torunianin złama(...)
0
Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się trzeci wtorkowy pojedynek w Elitserien. Dackarna Malilla pokonała Vargarnę Norrkoeping 56:34. Świetny występ wśród gospodarzy zanotował(...)
0
Zaskakująca informacja. Kontuzjowany Adrian Miedziński wystąpi w dzisiejszym meczu Unibaxu z Unią Leszno! Przypomnijmy, iż tydzień temu "Miedziak" złamał obojczyk, w pierwszym mecz(...)
0
Podczas niedzielnego półfinału Speedway Ekstraligi w Lesznie po wjechaniu na metę wyścigu nr 3 na tor upadł Adrian Miedziński, dla którego skończyło się to bardzo pechowo, gdyż doz(...)
0
Jak się dowiedzieliśmy, Adrian Miedziński złamał obojczyk, który kwalifikuje się do operacji. "Miedziak" zabieg przejdzie w Toruniu, prawdopodobnie w dniu jutrzejszym. Zawodnik ogl(...)
0
Adrian Miedziński otrzymał dziką kartę na Speedway Grand Prix Polski, które odbędzie się 27.08 na Motoarenie w Toruniu. (...)
0
Adrian Miedziński mógł być bohaterem całego Torunia, jednak w piętnastym biegu meczu Unibaxu w Lesznie, nie przywiózł punktów i torunianie zremisowali z miejscową Unią 45:45. "Mied(...)
0
W ostatnim wtorkowym meczu III kolejki Elitserien, zespół Vargarny pokonał u siebie ekipę Valsarny 49:40. Solidnie do zwycięstwa miejscowych przyczynili się Nicki Pedersen (11), Ki(...)
0
Adrian Miedziński z Unibaxu Toruń zwyciężył zakończoną przed chwilą rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, trzeci był Lukas Dr(...)
0
Pierwsza trójka jutrzejszego finału Złotego Kasku otrzyma przepustki do przyszłorocznych światowych eliminacji do cyklu Grand Prix. Wielu zawodnikom znacznie ułatwiłoby to sezon, c(...)
0
W ostatnich dniach na motocykl wsiadł już zawodnik Unibaxu Toruń Adrian Miedziński. 25 -letni reprezentant Polski ma za sobą treningi m. in na torze w Ostrowie Wlkp. "Miedziak" opo(...)
0
12 lat temu
Zawodnik Unibaxu Toruń, Adrian Miedziński wciąż nie ma zamiaru odstawiać żużlowego motocykla w kąt. Choć za oknami coraz zimniej i większość zawodników spędza upragnione wakacje, "(...)
0
Reprezentacja Polski w składzie Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Adrian Miedziński, Rune Holta oraz trener Marek Cieślak, odebrali w warszawskim Centrum Olimpijskim pamiątkowe meda(...)
0
Stało się - po 15 latach Leigh Adams odchodzi z Unii Leszno i kończy sportową karierę. W jego pożegnalnym turnieju triumfował Adrian Miedziński. Drugi był sam gospodarz imprezy, za(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com