Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
68
W słowackiej Żarnovicy rozegrana została runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował zawodnik miejscowego klubu, Martin Vaculik. Słowak wyprzed(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
106
Batard Sparta Wrocław w najbliższą niedzielę zainauguruję sezon. Co ważne nie tylko zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi ale też po raz pierwszy pojedzie na przebudowanym Stadioni(...)
88
Są takie mecze gdzie każdy ostrzy sobie na nie zęby. Jednym z takich pojedynków jest mecz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra kontra Get Well Toruń. Już w sobotę o godzinie 20:00 przy (...)
0
Get Well Toruń podejmie dzisiaj na Motoarenie MRGARDEN GKM Grudziądz w ramach meczu sparingowego. Będzie to ostatni taki test przed własną publicznością dla podopiecznych Jacka Gaj(...)
75
Dzisiaj na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano ubiegłoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody miały się odbyć w październiku ubiegłego roku, ale na przeszkodzie st(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany ostatni sparing przez Get Well Toruń. Tym razem rywalem torunian będzie MRGARDEN GKM Grudziądz. (...)
0
Adrian Miedziński od początku sezonu zaczyna sygnalizować, że jego sprzęt spisuje się dobrze. Podczas eliminacji do Złotego Kasku w Rawiczu dokonał historycznej rzeczy bowiem jako (...)
2
W dzisiejszym pożegnalnym spotkaniu Roberta Kościechy, które rozpoczęło się w Toruniu o 15 zwyciężyła ekipa Roberta Kościechy. W rozegranym potem memoriale Mariana Rosego najlepszy(...)
5
Decyzja o zakończeniu kariery sportowej nigdy nie jest prosta. W sporcie motorowym, takim jak żużel, jest to o tyle trudniejsze, że dyscyplinie tej towarzyszą ogromne emocje i adre(...)
2
Bez Chrisa Holdera i Grega Hancocka, ale z Janem Ząbikiem, Wojciechem Żabiałowiczem i Eugeniuszem Miastkowskim odbędzie się sobotnie pożegnanie Roberta Kościechy. (...)
7
W czwartkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały rozegrano eliminacje Złotego Kasku. Najlepszy w dzisiejszych zawodach okazał się Krzysztof Kasprzak, drugie miejsce zajął P(...)
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
209
Chociaż to był tylko sparing, zawody na toruńskiej Motoarenie mogły się podobać ze względu na dużą liczbę mijanek i akcji na torze. Wczoraj w Gdańsku w starciu obu ekip padł wynik (...)
1
Ks. Piotr Prusakiewicz w zastępstwie prałata Daniela Adamowicza (kontuzja) celebrował dziś w Górsku mszę św. w intencji zawodników - jak podkreślił - tego pięknego żużlowego sport(...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
178
W ubiegłym roku drużyna Nice Racing zajęła trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji cyklu Speedway Best Pairs. Dziś zespół oficjalnie ogłosił swój skład na tegoroczny cykl. Szeregi (...)
262
Adrian Miedziński jako jedyny zawodnik w Polsce jeździ w swoim macierzystym klubie od początku swojej kariery. Dla popularnego ?Miedziaka? będzie to siedemnasty sezon z Aniołem na (...)
109
Do rozpoczęcia sezonu żużlowego zostały jeszcze ponad trzy miesiące ale to wcale nie oznacza, że zawodnicy mają wakacje. Jest to czas ciężkich treningów, rozmów ze sponsorami i prz(...)
105
Znany jest już pełen skład Get Well Toruń. Na początku października kontrakt podpisał kapitan zespołu, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski, który w przyszłym roku startować będzie (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com