Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
21 marca o godzinie 16:00, odbędzie się Turniej z Okazji 15 lecia startów, wychowanka toruńskiego klubu- Adriana Miedzińskiego. Widowisko będzie miało miejsce na Motoarenie. (...)
0
Adrian Miedziński związał się ponownie ze Swindon Robins po prawie.. 9 latach przerwy!(...)
0
Włodarze KS Toruń podali harmonogram sparingów, które zespół rozegra tuż przed startem ligi. Zawodnicy zmierzą się z zespołami z województwa Kujawsko - Pomorskiego.(...)
0
Już tylko niecałe dwa miesiące dzielą nas od pierwszych rozgrywek żużlowych na jednym z najlepszych stadionów na świecie jakim jest Motoarena w Toruniu. (...)
0
Już w niedzielę 25 stycznia odbędą się XII Mistrzostwa Torunia na lodzie. Dziś poznaliśmy stawkę zawodników, którzy wystartują w zawodach.(...)
0
Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. O tym jak ją spędza i jakie są zwyczaje w jego rodzinie, opowie Adrian Miedziński.(...)
0
W piątek w Rzeszowie rozegrano XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Grigorija Łaguty. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a trzecie przypadło dla A(...)
0
Adrian Miedziński wystartuje z dziką kartą w ostatnim tegorocznym Grand Prix, które rozegrane zostanie 11 października na MotoArenie w Toruniu.(...)
0
Już za kilka dni rusza organizowany po raz drugi cykl Speedway European Championship. W najbliższych dniach na łamach Naszego portalu przedstawimy państwu sylwetki startujących zaw(...)
0
Adrian Miedziński wystartuje 21 czerwca w Częstochowie w eliminacjach do Grand Prix 2015. "Miedziakowi" przyznana została dzika karta.(...)
0
Dzisiejszy ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na torze w Pile zakończył się zwycięstwem Adriana Miedzińskiego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Krzysztof J(...)
0
28 marca, a więc już jutro, w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwet(...)
0
Dziś poznaliśmy decyzje organizatorów bydgoskiego turnieju. (...)
0
Wciąż nie milkną echa niedzielnego skandalu do jakiego doszło w ostatnia niedzielę na zielonogórskim torze. Do całej sytuacji postanowił odnieść się za pomocą swojej oficjalnej str(...)
0
Tegoroczna toruńsko-częstochowska rywalizacja dostarczyła fanom czarnego sportu wiele emocji. Wśród nich były te pozytywne (jak chociażby przyprawiający o palpitację serca ostatni (...)
0
Mimo iż od pierwszego półfinałowego meczu Unibaxu Toruń z Włókniarzem Częstochowa miął już prawie tydzień, nie milkną echa wypadku, do jakiego doszło w siódmym wyścigu spotkania na(...)
0
Supermecz na MotoArenie zbliża się wielkimi krokami. Już dziś o godzinie 20:00 przekonamy się, która drużyna - Unibax czy Włókniarz - bardziej zasługuje na udział w wielkim finale (...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 Unibax Toruń stanie do walki o finał Enea Ekstraligi. Menadżer torunian - Sławomir Kryjom - pokusił się o krótkie podsumowanie rundy zasadniczej poprzez i(...)
0
Czy dzisiejszego wieczora na toruńskiej MotoArenie padnie rekord frekwencji? Wiele na to wskazuje. Półfinałowe spotkanie Unibaxu z Włókniarzem Częstochowa cieszy się bowiem ogromny(...)
0
Już dziś na toruńskiej MotoArenie odbędzie się pierwszy z tegorocznych meczów półfinałowych w Enea Ekstralidze. Unibax na drodze do upragnionego finału rozgrywek musi zmierzyć się (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com