Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
102
Get Well Toruń zakończył sezon ze srebrnym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. Toruński klub przed sezonem zaliczany był do grona faworytów ligi i ekipa z Aniołem na piersi wygr(...)
102
Wczoraj do kibiców w Toruniu dotarła znakomita informacja o tym, że Adrian Miedziński nadal będzie bronił barw toruńskiego klubu. Dla popularnego ?Miedziaka? następny sezon będzie (...)
44
Toruńscy kibice z niecierpliwością czekali na podpisanie przez Adriana Miedzińskiego umowy z Get Well Toruń. Dzisiaj wychowanek Apatora poinformował na swoim profilu na facebooku, (...)
283
Adrian Miedziński jeździ w toruńskim zespole od początku swojej kariery. W tym roku zasilał drugą linię Get Well Toruń. Wychowanek toruńskiego Apatora porównywalnie radził sobie w (...)
111
Dzisiaj o godzinie 18:45 miała miejsce gala w Toruniu, której celem było podsumowanie sezonu żużlowego w Toruniu. Całe wydarzenie odbyło w Centrum-Kulturalno Kongresowym Jordanki. (...)
108
Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, oprócz osób oficjalnych oraz sponsorów, Klub postanowił(...)
111
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
137
Medale Drużynowych Mistrzostw Świata już rozdane. Koronę po raz dziewiąty przywdziała wczoraj gorzowska Stal. Toruń za to po raz siódmy w historii musiał obejść się smakiem złotego(...)
104
Mentalnym przywódcą w toruńskim parkingu i autorytetem dla zawodników bez wątpienia jest Greg Hancock. Amerykanin w niedzielnym finale PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie był l(...)
139
Przemysław Pawlicki w tym sezonie musiał opuścić swoją macierzystą Fogo Unię Leszno i przywdziać kewlar Stali Gorzów. Starszy z braci Pawlickich w niedzielnym meczu finałowym na M(...)
112
Emocje po wielkim półfinale pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń już prawie opadły. Warto teraz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze na to, że (...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń. Do Zielonej Góry torunianie jadą bronić wyniku(...)
0
Adrian Miedziński do dłuższego czasu miał problemy ze spasowanie się do domowego toru na Motoarenie. Paradoksalnie wychowankowi Apatora Toruń lepiej szły ostatnie mecze na wyjazdac(...)
106
W poniedziałek Get Well Toruń przegrał w Poznaniu z Betard Spartą Wrocław 42:48. Dziewięć punktów na koncie gości zapisał Adrian Miedziński.(...)
104
W poniedziałek 15 sierpnia zostanie rozegrana XIII Runda PGE Ekstraligi. Na poznańskim Golęcinie dojdzie do pojedynku pomiędzy Betard Sparta Wrocław a Get Well Toruń. Toruń ma już (...)
43
W poniedziałek o godzinie 20:00 na toruńskim Starym Rynku Darcy Ward spotkał się z kibicami. ?Kangur? odpowiadał na pytania fanów a następnie pozował z nimi do wspólnych zdjęć. Na (...)
23
Na toruńskiej Motoarenie doszło do pojedynku bardzo silnych ekip. Stal Gorzów jest liderem tabeli, która radzi sobie dobrze prawie na każdym terenie i ekipa Get Well Toruń, która n(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
0
W rozegranym w dniu dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Masarna Avesta pokonała Lejonen Gislaved 48:42 Z trójki Polaków jaka pokazała się na torze w Avescie najlepsze wraże(...)
8
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com