Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
Znamy już nowy, choć nieoficjalny, termin pierwszego treningu drużyny Unibaxu Toruń. Początkowo mówiło się, iż żużlowcy z Torunia wyjadą na tor MotoAreny już w poniedziałek. Dziś w(...)
0
Na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek Enea Ekstraligi Unibax Toruń wyjeżdża na tor. Jako pierwszy z drużyny ?Aniołów? z nawierzchnią toru przy ulicy Pera Jonsona zmierzy się Adri(...)
0
Do rozpoczęcia żużlowego sezonu 2013 pozostało jeszcze półtora miesiąca. Dla fanów ?czarnego sportu? zima to swego rodzaju ?sezon ogórkowy?. W tym czasie staramy się informować Was(...)
0
Spór między władzami a zawodnikami klubu z Torunia może już wkrótce dobiec końca. Przypomnijmy, iż po tym jak Unibax Toruń zażądał od kilku swoich zawodników, reprezentujących bar(...)
0
W niedzielę na Tor-Torze odbyły się X Mistrzostwa Torunia na Lodzie. Po raz kolejny w zawodach zwyciężył Adrian Miedziński. Dla popularnego "Miedziaka" jest to już siódmy z rzędu t(...)
0
Większość polskich klubów skompletowali składy na sezon 2013 już przed nowym rokiem i z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Mimo to, jest jeszcze kilka drużyn, które szukają wz(...)
0
Do szerokiej reprezentacji Polski, na przyszłoroczny sezon, nie zostali powołani m.in. Grzegorz Walasek i Piotr Protasiewicz. Oprócz nieobecności w kadrze tych zawodników największ(...)
0
Żużlowcy to twardzi faceci. Większość z nich podczas zawodów nie wyraża praktycznie żadnych uczuć, zachowując często minę pokerzysty. Prywatnie to jednak zwykli ludzie, tacy jak ka(...)
0
Transfer byłego indywidualnego mistrza świata ? Tomasza Golloba - do toruńskiego Unibaxu to, bez wątpienia, najbardziej spektakularny, ale zarazem najbardziej kontrowersyjny transf(...)
0
Tomasz Gollob w Toruniu? Kilkanaście lat temu to byłoby nie do pomyślenia. Legenda Polonii Bydgoszcz rozważa przejście do odwiecznego rywala z Torunia. Jak mówi sam zainteresowany (...)
0
Adrian Miedziński po dwóch wyścigach był niepokonany na zielonogórskim torze. Końcówka zawodów nie była już jednak udana dla torunianina, który w sumie wywalczył 8 punktów w siedmi(...)
0
Stało się tak jak prognozował Adrian Miedziński. Unibax Toruń brązowym medalista Drużynowych Mistrzostw Polski. Torunianie mimo porażki w Zielonej Górze obronili 10-punktową zalicz(...)
0
Jutro rozstrzygnięta zostanie rywalizacja o brąz. W meczu rewanżowym w Zielonej Gorze miejscowy Stelmet Falubaz będzie walczył o odrobienie 10- punktowej straty do Unibaxu Toruń. J(...)
0
Już w najbliższą sobotę w chorwackim Gorican odbędzie się Grand Prix Challenge, które wyłoni trójkę stałych uczestników GP na sezon 2013. W stawce szesnastu zawodników znalazła się(...)
0
We wczorajszym półfinale eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix w Vojens najlepsi okazali się zawodnicy miejscowy. Zawody z 14 punktami na koncie wygrał Niels K. Iversen a(...)
0
Wczoraj w austriackim St. Johann rozegrana została I runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody wygrał Leon Madsen przed Joonasem Kylmaekorpim i Patrickiem H(...)
0
2 czerwca w St. Johann odbędzie się I runda kwalifikacyjna do przyszłorocznych zmagań w cyklu Speedway Grand Prix. Na nieznanym dla większości żużlowców austriackim torze wystartu(...)
0
Tylko pięć punktów i bonus to dorobek Adriana Miedzińskiego w niedzielnym spotkaniu Unibaxu z Falubazem Zielona Góra. Gospodarze przegrali z zielonogórzanami 39:51. "Miedziak" był (...)
0
Pierwszym zawodnikiem Unibaxu, który zdobył się na odwagę i przeprosił swoich kibiców za blamaż jest Adrian Miedziński. "Miedziak" zdobył w Gorzowie 7 punktów, jednak początek zawo(...)
0
Adrian Miedziński zdecydował, że w nadchodzącym sezonie wystartuje na wyspach w tamtejszej Elite League. Wybór padł na zespół Poole Pirates, w którym to startują koledzy z toruński(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com