Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
0
Grand Prix Polski na MotoArenie zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle przy okazji zawodów mistrzowskiego cyklu pojawiają się spekulacje co do wyboru zawodnika, który wystartuje z(...)
0
Adrian Miedziński zajął czwarte miejsce w rozegranym w Holstebro turnieju towarzyskim Gold Master Race. Torunianin był drugi w części zasadniczej zawodów i awansował do finału, w k(...)
0
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Vargarną Norkkoeping górą byli gospodarze, którzy pokonali przyjezdnych 51:39. Duży udział w zwycięstwie swoje(...)
0
W sobotę, 10 sierpnia, po godz. 9:00 gośćmi programu "Wstajesz i wakacje" w TVN 24 będą trener Unibaxu Toruń - Jan Ząbik oraz Adrian Miedziński i Paweł Przedpełski.(...)
0
We wczorajszym meczu 16. kolejki Enea Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonał na Stadionie Olimpijskim Unibax Toruń 49:41. Mimo zwycięstwa wrocławianom nie udało się wywalczyć pun(...)
0
Adrian Miedziński to, bez wątpienia, jeden z najbardziej pechowych zawodników obecnego sezonu. Popularny Miedziak prezentował na początku roku wyśmienitą formę. Przerwa w startach (...)
0
Adrian Miedziński przegranego meczu ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra nie zaliczy do najbardziej udanych. Popularny "Miedziak" w meczu na szczycie 14. kolejki Enea Ekstraligi wys(...)
0
Kilkaset tysięcy złotych - to kwota, jaką mógłby zainkasować Unibax Toruń, gdyby w życie wszedł projekt ubezpieczeń, który zimą tego roku został odrzucony przez samych zawodników. (...)
0
Wysoka porażka Unibaxu Toruń w Częstochowie i kolejny słaby występ braci Pulczyńskich dał wiele do myślenia menadżerowi "Aniołów" - Sławomirowi Kryjomowi. W rozmowie z lokalnym dzi(...)
0
To już pewne - Adrian Miedziński wystąpi w jutrzejszych Derbach Pomorza! Taką informację podała dzisiaj oficjalna strona internetowa toruńskiego Unibaxu.(...)
0
Unibax Toruń to w ostatnim czasie prawdziwy żużlowy szpital. Po przewlekłej kontuzji, jakiej na początku maja nabawił się Darcy Ward, wydawało się, iż toruńskiego klubu nic gorszeg(...)
0
Adrian Miedziński, odczuwający cały czas skutki upadku w meczu Polska-Czechy, postanowił zrezygnować ze startu w półfinale IMP.(...)
0
Pech nie opuszcza w tym sezonie toruńskiej drużyny. Docierają do nas informacje, że w najbliższych meczach w barwach Unibaxu możemy nie zobaczyć Kamila Brzozowskiego.(...)
0
Adrian Miedziński opuścił dziś praski szpital, w którym przebywał od środowego upadku w sparingu Polska-Czechy. Zawodnik reprezentacji Polski jest już w drodze do Torunia.(...)
0
Na wariant z braćmi Pulczyńskimi w składzie zdecydowali się działacze Unibaxu w meczu przeciwko PGE Marmie. Tym samym Edward Kennet musi poczekać na swój debiut w ekstralidze.(...)
0
Już jutro Unibax Toruń wybiera się do Rzeszowa na mecz z miejscową PGE Marmą. Na nie całą dobę przed meczem nadal nie wiadomo w jakim zestawieniu wystartują goście.(...)
0
Adrian Miedziński, który w środę uległ poważnemu wypadkowi, musi pozostać w praskim szpitalu. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że Miedziak przez kilka dni ni(...)
0
W najbliższą sobotę w węgierskim Debreczynie odbędzie się trzecia runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego Grand Prix. W zawodach tych nie weźmie udziału Adrian Miedziński.(...)
0
Adrian Miedziński, po wczorajszym karambolu w sparingu z Czechami, nadal przebywa w praskim szpitalu. Polak czuje się dobrze, jednak musi zostać jeszcze kilka dni na obserwacji.(...)
0
W środowy wieczór w rozgrywkach ligi duńskiej zadebiutował Paweł Przedpełski. W jednym z biegów junior z Torunia zaliczył groźnie wyglądający upadek.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com