Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ADRIAN MIEDZINSKI - Wiadomości
17
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór wygrała pierwsze w tym roku spotkanie ligowe pokonując w trzeciej rundzie PGE Ekstraligi Get Well Toruń w stosunku 50:40. Piątkowych zawodów do (...)
6
Get Well Toruń pokonał na własnym torze Ekantor2000.pl Falubaz Zielona Góra 51:39. Mecz był bardzo zacięty ponieważ do biegu 9 wynik był na styku. Dopiero po 10 gonitwie gospodarze(...)
6
W eliminacjach Złotego Kasku startowało pięciu zawodników z toruńskiego klubu żużlowego. Żaden z nich nie przeszedł do finału, który odbędzie się 14 kwietnia w Tarnowie. Sam mana(...)
8
Adrian Miedziński o Eliminacjach Złotego Kasku w Krakowie. Kacper Gomólski zachęca do odwiedzin nowego salonu meblowego. Spotkanie włodarzy klubu w Jimmy's Steakhouse w Prima Apr(...)
339
Get Well Toruń jest po pierwszych treningach na Motoarenie, po trzech meczach sparingowych i po turnieju charytatywnym rozegranym dla Darcy Warda. Menager Jacek Gajewski ma już pie(...)
54
Na ten dzień, torunianie czekali całą długą zimę. Turniej charytatywny dla Darcy?ego Warda to z jednej strony początek sezonu żużlowego a z drugiej wydarzenie ważne dla każdego pra(...)
11
Dla Adriana Miedzińskiego będzie to szesnasty sezon w karierze w barwach toruńskiego klubu. Wychowanek Apatora Toruń ubiegły sezon zakończył ze średnią 1,532. Z pewnością ten wynik(...)
37
Zmiana właściciela toruńskiego klubu zrodziła wiele pytań co do pierwszego sezonu ?Aniołów? po transformacji, a także przyszłości klubu. Z dniem 1 listopada 2014 roku toruński żuże(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
1
W szóstej rundzie czeskiej Extralidze rozgrywanej na torze w Slany triumfowała ekipa AK Marketa Praga. Zawody zakończono po czternastu biegach z powodu zapadającego zmroku oraz dod(...)
0
Zlata Prilba Pardubice triumfowała w zaległej, drugiej rundzie czeskiej ekstraligi. Drugie miejsce zajęli gospodarze, a na trzecim miejscu sklasyfikowano Grepl PDK Mseno.(...)
0
Adrian Miedziński w ubiegłą niedzielę wystartował po kontuzji w meczu w Gorzowie. Zawodnik zaprezentuje swoje umiejętności również w najbliższą niedzielę na torze w Lesznie.(...)
0
Adrian Miedziński w pierwszym ligowym spotkaniu po upadku doznał kontuzji ręki. Jak przebiega proces jego rehabilitacji?(...)
0
W niedzielnym meczu PGE Ekstraligi SPAR Falubaz Zielona Góra podejmie KS Toruń. W pojedynku przy W69 zabraknie dwóch podstawowych zawodników Grzegorza Walaska i Andreasa Jonssona.(...)
0
W związku z urazami, których nabawił się Adrian Miedziński w niedawnym meczu Elite League, drużyna Swindon Robins jest zmuszona dokonać korekty w składzie. Tymczasowo będą korzysta(...)
0
Drużyna Swindon Robins z pewnością nie będzie miło wspominać poniedziałkowego meczu Elite League. Rudziki przegrały z drużyną Poole Pirates 33:47. Na domiar złego, z powodu kontuzj(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z jubileuszowego turnieju na 15-lecie startów na żużlu Adriana Miedzińskiego, które rozegrane zostały na toruńskiej MotoArenie. Zdjęci(...)
0
Krzysztof Buczkowski wygrał jubileusz na 15-lecie startów na żużlu Adriana Miedzińskiego. Zawodnik GKM-u Grudziądz zdobył 11 "oczek" i trzy bonusy. Na "pudle" oprócz popularnego "B(...)
0
Piękna pogoda za oknem powoduje, iż każdego dnia fani żużlowi odliczają dni do pierwszych ligowych spotkań. Nieco inaczej jest w Toruniu, gdzie już w najbliższy piątek odbędzie się(...)
0
21 marca w Toruniu odbędzie się turniej z okazji 15 lecia startów Adriana Miedzińskiego. Dziś poznaliśmy listę startową tych zawodów.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com