Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
105
Wczorajsze Derby Ziemi Lubuskiej, w których walka toczy się już nie tylko o prym w województwie lecz i brązowy medal zakończyły się zwycięstwem Cash Broker Stali Gorzów 52:38. Na p(...)
113
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W pierwszym spotkaniu o brązowy medal DMP, Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku(...)
104
W niedzielne popołudnie ekipa Fogo Unii Leszno zapewniła sobie udział w finale PGE Ekstraligi. O półfinałach oraz o swoich problemach opowiedział nam Piotr Pawlicki.(...)
111
Wielkie nadzieje w obozach obu drużyn, pełne trybuny, gorący i głośny doping, a przede wszystkim wielkie wyzwanie przed Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra miały sprawić, że niedziel(...)
100
W niedzielnym spotkaniu pomiędzy Fogo Unią Leszno a eKantor.pl Falubazem Zielona Góra z dobrej strony pokazał się zawodnik zielonogórskiej drugiej linii Piotr Protasiewicz, który z(...)
0
W pierwszym półfinałowym meczu pomiędzy Fogo Unią Leszno a eKantor.pl Falubazem Zielona Góra lepsi okazali się zawodnicy spod znaku Byka, wygrali w stosunku 50:40. Najlepszym zawo(...)
136
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 15 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy P(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Zwycięzca rundy zasadniczej z Zielonej Góry zmierzy się w roli gościa drużyną Fogo Uni(...)
102
Fatalnie zakończyły się wczorajsze zawody o DMPJ w Rybniku dla Sebastiana Niedźwiedzia. Żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra uczestniczył w bardzo groźnym wypadku. W jego wy(...)
144
W niedzielę o godzinie 19.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w rundzie zasadnicz(...)
103
Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się XII runda DMPJ, leszczynianie na swoim koncie zapisali 24 punkty. Drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Włókniarz Vitroszlif Cr(...)
108
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy (...)
163
W najbliższą niedzielę dojdzie do starcia dwóch najlepszych drużyn PGE Ekstraligi. Lider z Wrocławia, podejmie wicelidera z Zielonej Góry. Będzie to przedsmak nadchodzącej fazy fin(...)
23
W ubiegłą niedzielę w Zielonej Górze Cash Broker Stal Gorzów podtrzymała pasmo remisów w dwumeczu derbowym i na trudnym terenie zremisowała z Falubazem. Jednym z twórców tego wynik(...)
203
W niedzielnych derbach zakończonych remisem ważną role odegrał kapitan eKantor.pl Falubazu Zielona Góra Piotr Protasiewicz, który zdobył 8 punktów z dwoma bonusami (2,2,2,1*,1*). W(...)
21
92 derby Ziemi Lubuskiej, które w niedzielny wieczór zostały rozegrane w Zielonej Górze, zakończyły się remisem, taki sam wynik był w Gorzowie. W lubuskim nadal bezkrólewie. Po mec(...)
103
Niedzielne widowisko przy W69 przyniosło wiele emocji a walka o zwycięstwo i prym w województwie trwała aż do ostatniego łuku piętnastego okrążenia. Jednak mecz ten zakończył się s(...)
102
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Cash Broker Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 45:45. (...)
101
Już jutro odbędzie się druga odsłona tegorocznych Derbów Ziemi Lubuskiej, w których Drużynowy Mistrz Polski podejmie bardzo szybką na swoim domowym torze ekipę eKantor.pl Falubazu (...)
101
Podczas niedzielnego spotkania na torze w Lesznie zwycięsko z pojedynku wyszli zawodnicy z Gorzowa, którzy pokonali miejscową Fogo Unię 41:49. Dla gorzowian mecz na stadionie im. A(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com