Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
127
Nie w Rybniku jak pierwotnie zaplanowano a właśnie w Częstochowie rozegrana została 9. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na SGP Arenie Częstochowa triumfowali młodzieżo(...)
104
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy W69 odbędzie się rewanżowe spotkanie tegorocznych derbów województwa lubuskiego. Pierwsze spotkanie obu ekip odbyło się 28 maja i zakoń(...)
119
Ekantor. pl Falubaz Zielona Góra w 12 rundzie PGE Ekstraligi pokonał bez większych problemów borykający się z dużymi problemami kadrowymi rybnicki ROW 56:34. W zespole gości tylko (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu(...)
102
Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrane spotkanie XII kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra oraz ROW-em Rybnik. Poznaliśmy już awizowane składy na(...)
0
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w ramach 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40. Najlepszym zawodnikiem meczu był Le(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stos(...)
56
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 31:17. Prezentuj(...)
116
Para Cash Broker Stal Gorzów zdobyła dzisiaj w Ostrowie tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych. Gorzowianie z dużą przewagą wygrali z drugimi na podium zawodnikami Ekantor.pl Faluba(...)
260
Wczoraj na Motoarenie rozegrana została kolejna runda zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów, w którym to wygrali z dużą przewagą gospodarze, na drugim stopniu podium u(...)
136
Wczoraj ROW Rybnik przegrał na własnym torze w zaległym spotkaniu PGE Ekstraligi z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra 41:49. Oto co powiedzieli trenerzy oraz zawodnicy po spotkaniu.(...)
101
W rozegranym wczoraj zaległym spotkaniu V kolejki PGE Ekstraligi ROW Rybnik przegrał na własnym torze z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra 41:49. Gospodarze pokazali ogromny charakt(...)
125
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 5 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wyni(...)
359
Na godzinę 19:00 zaplanowano dzisiaj rozegranie zaległego spotkania 5 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Portal ZUZELEND.COM zaprasza se(...)
86
Goście z Leszna wygrali spotkanie w Zielonej Górze. Na konferencji pojawili się Marek Cieślak, Jarosław Hampel, Piotr Baron, oraz Dominik Kubera.(...)
106
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 48:42. Prezentujemy Państ(...)
200
W niedziele 24 czerwca przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze stoczy się kolejna wojna pomiędzy gospodarzami czyli eKantor.pl Falubazem Zielona Góra, a Fogo Unią Leszno. Podcz(...)
114
Od niedzielnego meczu Get Well Toruń ? Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra przelała się fala gorzkiej krytyki pod adresem Adriana Miedziński. W całym tym zamieszaniu chodzi o sytuację (...)
104
Michael Jepsen Jensen w tym roku wrócił do Torunia. Jak na razie w barwach Get Well spisuje się lepiej niż przed rokiem w Stali Gorzów. Duńczyk stara się jak może pomagać swojej ek(...)
2
Toruński klub jedzie najgorzej od ponad dekady. Póki co Get Well Toruń wygrał tylko dwa spotkania a pozostałe siedem przegrał. W niedzielę torunianie ulegli na własnym torze Ekanto(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com