Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, zaś trzeci na mecie biegu finałowego zameldował się Grzegorz Zengota.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
24
Były wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak został przedstawiony jako nowy zawodnik drużyny Lwów z Gislaved. Jazdę w szwedzkiej Elitserien w przyszłym sezonie będzie mógł zacząć już (...)
1
Beniaminek szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala poinformował dzisiaj, że ich lider zostaje w drużynie na sezon 2019. (...)
2
Włodarze wicemistrza Szwecji, Dackarny Malilla poinformowali, że do ich przyszłorocznego składu dołączył Artur Czaja, który w mijającym sezonie bronił barw Masarny Avesta. (...)
3
Krzysztof Buczkowski zdecydował się zmienić klub w szwedzkiej Elitserien na Vastervik Speedway.(...)
107
Jarosław Hampel, dwukrotny wicemistrz świata, przedłuża pobyt w Lejonen Gislaved na sezon 2019 szwedzkiej Elitserien.(...)
0
Australijczyk Jack Holder w sezonie 2019 zadebiutuje w szwedzkiej Elitserien. Zdecydował związać się z Vastervik.(...)
159
Maciej Janowski parafował dzisiaj na mocy, której pozostaje w przyszłym sezonie w Dackarnie Malilla.(...)
0
Smederna Eskilstuna obroniła tytuł DM Szwecji pokonując dwukrotnie w meczu finałowym Dackarnę Malilla. Dzisiaj Kowale na swoim torze przekonywująco wygrali 53:37.(...)
279
Od godziny 19:00 na torze w Eskilstunie rozpocznie się rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien, po zakończeniu, którego poznamy tegorocznego DM Szwecji. Portal ZUZELEND.COM z(...)
396
Dzisiejszy rewanż meczu finałowego szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla został odwołany z powodu fatalnych warunków torowych po obfitych opadach de(...)
138
O godzinie 19:00 na torze Eskilstuna Motor Stadium rozpocznie się rewanż meczu finałowego pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie w(...)
0
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien na torze w Malilli niespodziewanie triumfowali goście z Eskilstuny. Zwycięstwo 44:46 choć minimalne jest niezwykle cenne przed jut(...)
224
O godzinie 19:00 na torze G&B Arena w Malila rozpocznie się finał szwedzkiej Elitserien, w którym to Dackarna Malilla zmierzy się ze Smederną Eskilstuna. Portal ZUZELEND.COM za(...)
0
Olbrzymią sensacją zakończyło się dzisiejsze rewanżowe spotkanie w Hallstavik. Kiedy to zeszły wtorek obrońcy o tytułu, Smederna Eskilstuna doznała na własnym torze dotkliwej poraż(...)
0
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na wyjeździe Speedway Vastervik 40:50. W dwumeczu Dackarna dwukrotnie okazała się lepsza (...)
181
Od godziny 19:00 ruszą rewanże meczów półfinałowych w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z tych zawodów.(...)
35
Z blisko dwugodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się półfinałowe spotkanie w Eskilstunie. Po zaciętym głównie w początkowej fazie, spotkaniu obrońcy tytułu DM Szwecji, Smederna Eskilst(...)
0
Dzisiejszy półfinał wygrała ekipa godarzy. W dzisiejszym meczu wzięło udział czterech Polaków, lecz tylko trzech cało zakończyło te zawody a najlepszym z nich okazał się Paweł Prze(...)
15
Bardzo niepokojące informacje dopływają do nas ze Szwecji. W biegu 11 półfinałowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarna Malilla a Speedway Vastervik Patryk Dudek naje(...)
438
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze półfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com