Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELITSERIEN - Wiadomości
63
Od godziny 19:00 na torach w Eskilstunie oraz Vaestervik rozpoczną się rewanże fazy ćwierćfinałowej w szwedzkiej Elitserien. Z kolei o 20:30 w Somerset miejscowi Rebelianci powalcz(...)
0
W drugim ćwierćfinałowym meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vetlanda Speedway a Vastervik Speedway padł remis 45:45. (...)
1
W dzisiejszym ćwierćfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla uległa na własnym torze Smedernie Eskilstuna 39:51.(...)
291
Dzisiaj o godzinie 19:00 ruszą dwa mecze ćwierćfinałowe w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chcących na żywo śledzić relację na żywo z tych spotkań.(...)
82
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla uległa na własnym torze Vastervik Speedway 37:53. (...)
179
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavik na własnym torze rozgromił Lejonen Gislaved 59:30. (...)
0
W dzisiejszym meczu 11 kolejki szwedzkiej Elitserien lepsza okazała się ekipa gospodarzy, która wygrała z gośćmi z Dackarny. (...)
157
Dziś w meczu 11. rundy szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej spotkały się ekipy z Masarny i Vetlandy dziś to drużyna gości okazała się lepsza. (...)
115
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 11 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań.(...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
485
O godzinie 19:00 w Vaestervik miejscowy Vaestervik Speedway będzie się mierzyć w zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien z Masarną Avesta. Z kolei o 20:30 rozpoczną się trzy mecze(...)
64
Dzisiejsza 13. kolejka szwedzkiej Elitserien minęła pod znakiem tragicznej śmierci Tomasza Jędrzejaka. Informacja tak wstrząsnęła całym środowiskiem żużlowym, że nie wszyscy zawodn(...)
0
Dzisiejszy mecz szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vaestervik Speedway a Masarną Avesta z powodu złych warunków torowych spowodowany padającym deszczem został odwołany. (...)
6
Olbrzymią niespodziankę sprawiła dzisiaj Masarna Avesta w meczu szwedzkiej Elitserien z Smederną Eskilstuna. Zespół skazywany na porażkę, po tym jak niedawno opuścili Tai Woffinden(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla po zaciętym meczu minimalnie wygrała z Lejonen Gislaved 46:44. (...)
206
Dzisiaj na czterech stadionach rozpocznie się 11 runda w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relację z tych spotkań. (...)
172
W meczu dwóch najsłabszych obecnie zespołów szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało na własnym torze Masarne Avesta 49:41. (...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie 11 rundy szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Vetlandą Speedway. (...)
0
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Vastervik Speedway doznał dotkliwej porażki na swoim domowym torze z Rospiggarną Hallstavik 36:54. (...)
0
Dackarna Malilla w 11 rundzie szwedzkiej Elitserien pokonała na własnym torze Indianerne Kumla 49:41. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com