Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
4-krtotny Indywidualny Mistrz Świata, Greg Hancock od przyszłego sezonu dołącza do sztabu Szymona Woźniaka.(...)
68
Bartłomiej Kowalski, młody zawodnik Betard Sparty Wrocław już w poprzednim sezonie pokazał, że jest jednym z czołowych juniorów w Polsce. (...)
649
Amerykanin będzie we wrocławskim klubie pełnił funkcję eksperta - konsultanta ds. szkolenia i sportu. (...)
124
3 czerwca Greg Hancock świętował 50. urodziny. Jak sam mówi, to dopiero połowa tego co jeszcze przed nim. Można przypuszczać, że były zawodnik wie co mówi. Z czterech tytułów IMŚ, (...)
27
Czterokrotny mistrz świata, ikona światowego żużla, Amerykanin, Greg Hancock ogłosił zakończenie wieloletniej kariery żużlowca.(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
322
Piraterna Motala ma za sobą średni sezon. Zespół nie awansował do play – off, choć ich barw bronili byli żużlowcy Smederny Eskilstuny, która wywalczyła w 2018 roku tytuł mistrza Sz(...)
9
Amerykańska ikona Greg Hancock jest gotowy na przylot do Europy, gdzie jako gość specjalny pojawi się w strefie kibica na Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff w tę sobotę.(...)
13
Robert Lambert wystartuje 1 czerwca w drugiej rudzie cyklu Grand Prix, która odbędzie się na torze w Krsko. Mistrz Wielkiej Brytanii zastąpi w zawodach utytułowanego Grega Hancocka(...)
104
Greg Hancock w specjalnie wydanym oświadczeniu poinformował, że na jakiś czas wycofuje się z żużla. Amerykanin podjął taką decyzję ze względu na problemy zdrowotne żony Jennie. (...)
106
Amerykański żużlowiec Greg Hancock mówi, że jego najstarszy syn Wilbur próbuje wszelakich sportów, lecz żużel pozostaje jego ulubionym.(...)
62
Amerykański gwiazdor Greg Hancock mówi, że nie jest zdziwiony wprowadzeniem ograniczników obrotów od kiedy stały się obligatoryjne w cyklu FIM SGP od roku 2020.(...)
1
6 lat temu
Greg Hancock żużlowiec o którym przed zbliżającym się sezonem jest bez wątpienia najgłośniej. Czterokrotny mistrz świata do tej pory, nie podpisał w Polsce kontraktu na starty w se(...)
85
Gdy w 2010 roku Tomasz Gollob w wieku 39 lat wygrał całą edycję Speedway Grand Prix, stał się najstarszym triumfatorem w historii tych zawodów. Dla Amerykanina, Grega Hancocka, któ(...)
1
Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich rozgrywek - 2. Ligi Żużlowej. Kto swoją postawą zasłużył na miejsce w naszym zestawieniu?(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
115
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix na żużlu w 2018 roku. Mistrza Świata poznamy w Europie po trzech latach przerwy, gdy to koronacja miał(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
167
Poznaliśmy już ostatniego zawodnika, który weźmie udział w jutrzejszym turnieju “60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Z Dziką Kartą wystartuje 27-letni Rosjanin, Artiom(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com