IMSJ - Wiadomości
0
Dzisiaj od godziny 14:00 rozgrywany jest 3 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków żużla do ogl(...)
0
Piotr Pawlicki dzięki dwóm wygranym w finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów prowadzi bezapelacyjnie różnicą siedmiu punktów w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce o(...)
0
Piotr Pawlicki wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dzisiejszego dnia młodszy z braci Pawlickich był bezkonkurencyjny na torze w Ostrowie wyprze(...)
0
Za nami pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lonigo. Najlepszy okazał się polski młodzieżowiec Piotr Pawlicki. Z dobrej strony zaprezentował się także Kacper (...)
0
Już niespełna kilka godzin dzieli nas od pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo. W stawce tych zawodów wystąpi czterech Polaków, z których dw(...)
0
Dzisiaj we Włoskim Lonigo ruszy walka o tytuł najlepszego juniora świata. Jak co roku w gronie faworytów można znaleźć młodych reprezentantów naszego kraju. (...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się polski finał eliminacji do IMŚJ. Junior Wybrzeża Gdańsk zapowiada walkę o tytuł w tej kategorii wiekowej.(...)
0
W sobotę na opolskim torze rozegrano krajowe eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które zwyciężył junior leszczyńskiego Fogo Unia, Piotr Pawlicki. W naszej gale(...)
0
Trwające ponad trzy godziny i obfitujące w dużą ilość upadków krajowe eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wygrał junior leszczyńskiej Fogo Unii, zdobywca 14 pun(...)
0
Dzisiejszy Półfinał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Pile zwyciężył zawodnik Fogo Unii Leszno - Tobiasz Musielak. Obok Tofika miejsca w (...)
0
Już w najbliższą sobotę o godzinie 14 w Pile zostanie rozegrany Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Będą to pierwsze oficjalne zawody w Grodzie(...)
0
Na 29 marca zaplanowane zostały eliminacje krajowe IMŚJ, które rozegrane zostaną na torach w Pile oraz Opolu. Do finału eliminacji w Ostrowie Wielkopolskim (6.04.2014) awansuje 8 z(...)
0
Patryk Dudek zdobył dzisiaj we włoskim Terenzano tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Drugie i trzecie miejsce na podium tegorocznego IMŚJ przypadło również młodym Polakom(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 21:00 we włoskim Terenzano odbędzie się ostatnia runda indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Aż trójka Polaków ma szanse na złoty medal.(...)
0
Jutro we włoskim Terenzano rozegrany zostanie trzeci i zarazem ostatni finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Wiele wskazuje na to, że tytuł przypadnie któremuś z polskic(...)
0
Piotr Pawlicki okazał się najlepszy w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w angielskim Berwick. Drugie miejsce zajął Kacper Gomólski wygrywając bieg dod(...)
0
Już o godzinie 19:00 na torze w Togliatti rozegrany zostanie drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, zaś godzinę później w angielskim Berwick także w drugim finale juniorzy p(...)
0
Dzisiaj o 20:00 w angielskim Berwick najlepsi juniorzy globu rozegrają druga rundę IMŚJ. Liderem klasyfikacji generalnej po pierwszych zawodach w Rawiczu jest Patryk Dudek, który z(...)
0
Już dzisiaj w Berwick odbędzie się II finał IMŚJ. Po pierwszych zawodach na prowadzeniu w klasyfikacji jest Polak - Patryk Dudek, który zdobył 14 punktów. Początek zawodów zaplanow(...)
0
Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Pile. Miejsca na podium zajęli też Kacper Gomólski i Andrzej Lebiediew. (...)