Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
101
23 lipca odbędzie się 1. finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Najlepsi młodzieżowcy świata zmierzą się na Golęcinie w Poznaniu, a nie jak pierwotnie zakładano w Swindon(...)
155
Włodarze Indianerny Kumla zrezygnowali z organizacji zaplanowanej na 20 maja rundy kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Nowym organizatorem tych zawodów bę(...)
123
O polskich młodzieżowcach mówi się w ostatnich miesiącach więcej niż dużo. Specjaliści sygnalizują brak talentów, problemy z prowadzeniem szkółek, a także prowadzenie młodzieżowców(...)
102
Leżące w niemieckim landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie miasto zaczyna wyrabiać sobie markę gospodarza dużych wydarzeń związanych z żużlem.(...)
1
Najlepszy młodzieżowiec świata 2017 roku zostanie wyłoniony w trzech rundach rywalizacji. Dzisiaj poznaliśmy oficjalny kalendarz rozgrywek cyklu FIM Speedway U21 World Championshi(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
390
Dzisiaj o godzinie 19:00 na torze w Gdańsku zostanie rozegrany finałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Liderują w nim Australijczyk Max Fricke oraz Brytyjczyk R(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
111
Już za dwa dni poznamy Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na 2016 rok. Wśród kandydatów do zdobycia tego tytuł jest gdańszczanin Krystian Pieszczek, dwaj Australijczycy - Max F(...)
118
Był pierwszym polskim mistrzem świata juniorów. Wygrywając z kompletem punktów w niemieckim Olching w 1996 roku otworzył sobie drzwi do fenomenalnej kariery, która trwa do teraz. J(...)
0
W 2009 i 2010 roku na najwyższym stopniu podium stanął Darcy Ward, złote dziecko australijskiego żużla. Po sześciu latach kolejnym ?Kangurem?, który ma szansę nawiązać do sukcesów (...)
0
W miniony piątek obchodził swoje 21 urodziny, nietrudno więc zgadnąć, czego sobie życzył. W najbliższą niedzielę stanie przecież do decydującej batalii o złoty medal Indywidualnych(...)
110
Poznaliśmy listę startową finałowej rundy FIM Speedway U21 World Championship. Ostatnie starcie najlepszych juniorów świata będzie miało miejsce 2 października w Gdańsku. Dziką kar(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
3
Paweł Przedpełski po raz kolejny zastąpi Maksyma Drabika podczas rundy FIM Speedway U21 World Championship w czeskich Pardubicach. Najlepsi juniorzy świata pojadą w Czechach 16 wrz(...)
0
Wielkimi krokami zbliża się druga runda cyklu FIM Speedway U21 World Championship. 16 września, dzień przed wielkim finałem Speedway Euro Championship, w czeskich Pardubicach o kol(...)
102
W środowe południe w budynku Rady Miasta w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa dotycząca wielkiego finału FIM Speedway U21 World Championship. Jednym z głównych aktorów paździer(...)
1
Bartosz Smektała uczestniczył wczoraj w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawodnik Fogo Unii Leszno dotarł do półfinału, jednak w nim przyjechał na ostat(...)
218
Pod dużym znakiem zapytania stoi występ w dzisiejszym spotkaniu PGE Ekstraligi pomiędzy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra a Get Well Toruń, Pawła Przedpełskiego po tym jak we wczoraj(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com